Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » : 1. : ha megigérte anyukám...

: 1. : ha megigérte anyukám hogy jöhet a barátnőm itt aludni de közbe rossz jegyet kaptam és emiatt már nem engedi meg :/ mit tegyek hogy emgengedje? :' (

Figyelt kérdés
2. : van egy fiú barátom aki azt mondta régebben hogy igaz barátja vagyok de egyre jobban kezdünk messzebb kerülni egymástól és én már nem érzem azt hogy olyan jó barátok vagyunk! Mit tegyek hogy megint olyan jó barátok legyünk? :'(
2011. márc. 18. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulj.
2011. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Menj mielőbb javítani a tárgyból. Ha látja, hogy milyen jó jegyet kaptál, biztos újra megengedi.

2. Az jó, hogy észrevetted, hogy távolodtok egymástól. Gondolkozz el rajta, hogy miért. Aztán ha rájöttél, ülj le és beszéld meg vele a dolgot! Később menjetek el mondjuk görkorizni a haverokkal, úgyis olyan jó idő van. Ne aggódj, minden rendben lesz!

2011. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!