Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz, hogy 3 éves korukig a...

Igaz, hogy 3 éves korukig a rossz alvók is megtanulnak aludni, és maguktól elhagyják a cicit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Az alvás igaz, de a cici 3 éves korban azért már elég gáz, nem? Amúgy meg ha cicizik még, akkor kelni is fog, és pont emiatt!
2011. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. A fiam születése óta nagyon rossz alvó volt. Nehezen is aludt el mindig, és minden neszre felébredt.2,5 éves kora előtt nem sokkal egyik napról a másikra szépen rászokott az egyedül elalvásra, előtte őriznem kellett, míg elaludt, és fogta a kezemet.
2011. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
addig lesz rossz alvó,amíg le nem szoktatod a ciciről. mi 2évesen estünk át rajta nagy sírás-rívással,azóta egyedül elalszik
2011. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, anyukám 59 éves és nagyon rossz alvó, képes felkelni az éjszaka közepén nézelődni, forgolódik az ágyában.

De ismertem olyat 60 év felett, aki rendszeresen hajnali 3-kor kezdte a napot. Reggelivel, megfőzőtt és nekiáltt dolgozni.

De Churchill és Margaret Thatcher is csak 4 órát aludtak egy éjjel.

Úgyhogy vannak, akik úgy maradnak egész életükre.

2011. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elottem szolohoz, en 35 evesen iszonyu rossz alvo vagyok, fel3-kor minden hajnalban felebredek, es csak nagyon nehezen tudok visszaaludni, 1-2 orat forgolodom. Szerintem a rossz alvas alkati dolog sok esetben, kisgyerekeknel is.
2011. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő ,talán nem érették a kérdésem,elözőeknek úgy látom világos volt.Köszönöm nekik.

Utolsóktól pedig kérdem,ha már a a kérdésemhez a felnőttkori rossz alvással kapcsolatban válaszoltak,hogy az említett rossz alvó személyek,akik többször ébrednek éjszaka,szopni is szoktak ugyanannyiszor,mert az én lányom azt csinálja.

Jó tanácsként szólhattok nekik,ha nem teszik,próbálják meg,a lányomnál bejön,ha szopik,hamarabb visszaalszik.

2011. ápr. 4. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányom kétévesen elhagyta az éjszakai cicit. Egyszerűen nem adtam neki, egy napig sírt, másnaptól aludt.Viszont esti elalváshoz még három és fél évesen is cicizett.
2011. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
63%-os,törölték mielőtt elolvashattam volna a következő bántó hozzászólásod
2011. ápr. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!