Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz alvó gyerekeitek mikor...

Rossz alvó gyerekeitek mikor tanultak meg aludni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok,mert 2,5 éve nem alszunk.Még az 5 hónapos fiam reggelig alszik.
2011. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igaz az ,hogy rossz alvók 3 éves korban jóalvók lesznek?még pár hónap addig.Egy hete nem ébred éjjel,félek,csak átmeneti,vagy talán eljött az idő.Egy bíztos,én már nem tudok jól aludni,nekem kell megtanulnom átaludni az éjszakát
2011. febr. 13. 22:34
 3/19 anonim ***** válasza:

Nálunk 1,5 éve megy a rémálom éjszakánként, de én is mindig reménykedek hogy eljött az idő, mert előfordul pár nap amikor szépen alszik (2 havonta pár nap), de utána sajnos újra nem. Én ezt annak tudom be, hogy éppen fogzási szünet van, és ha akkor képes átaludni az éjszakát, akkor később is képes lesz rá. Ha nálatok javult most a helyzet, akkor szerintem egyszer biztos megoldódik, lehet hogy most ért véget a fogzási időszak.

Az alvásproblémádon meg ne aggódj, mert az is vissza fog állni a régibe. Nálam is ez volt, azt hittem már mindig óránként fogok kelni ha kell-ha nem, de amikor pár éjszaka nyugalom van, akkor mindig tudok aludni én is.

2011. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

nálunk jövő hónapban lesz 2 éves a fiúcska

december végén válaszottam le az anyatejről

akkor elkezdett aludni, csak 1x ébredt, kicsit simogattam a hátát és visszaaludt,

beteg lett, és azóta rosszul alszik

mikor volt ez a jóidő kint voltunk sokat és kifáradt, jobban aludt.

2011. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Bea balogh válasza:
A lányom 2 éves múlt Januárban és másfél éves koráig semmi baj nem volt az alvással.Átaludta az éjszakát nem sírt fel stb... Most viszont egy éjszaka legalább 7-8 szor is felkel,felsír.Mit csináljak?próbáltam már Ataraxot ez egy enyhe nyugtató,ez idáig 2-szer használt!Azóta se.Már nem tudunk mi se pihenni tőle.Elég kimerítő.Tapasztalatot segítséget várok!
2011. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Veletek alszik,vagy külön szobában?
2011. febr. 14. 23:05
 7/19 Bea balogh válasza:
Velünk alszik,de külön kis ágya van ami oda van tolva a mi ágyunkhoz,mert este ha felkel kéri mindig a kezemet.
2011. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
valószínű,hogy bújnak a nagyörlői,az utolsó 4,írj privit,erről még beszélhetünk
2011. febr. 15. 20:40
 9/19 anonim válasza:

Másfél két éves korban szeparácios szorongás miatt szoktak sokat sirni...

éjjel jönnek a rossz álmok


a nyugtato a legeslegnagyobb hülyeség már bocsánat ilyen kis korban.

mese szeretet.

2011. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

még annyi minden lehet egy gyerekkel.az is lehet hogy fél évig egész éjjel játszani akar.

nem csak a betegségekre kell figyelni szerintem.

lélektanilag hatásosabb és gyorsabb megoldás ha sokáig játszotok,megdadjátok a napnak tiszteletet,örültök és boldogan fáradtan alszotok el.

magatoktol.késöbb nagyobb bizalommal fog aludni menni ha nem feszültséggel veszi körül az alvás kérdése.az én kisfiam is rosszalvo de amikor nem stesszelek ezen és hagyom hogy élje a saját gondtalan gyerekkorát,akkor szépen elalszik reggel vidám.anya mindig kell hogy ott legyen vele,de megtanult aludni.a te kislányod már tud magátol...

ha nincsen éppen betegség jelen

nem lehet olyan nagy baja hogy ne birnátok el.fáj a fog nagyon nekik,de nem olyan gyengék a gyerekek mint hisszük.

elnézést elöre is ha tárgyilagos voltam vagy sértö

2011. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!