Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg baj,...

Szerintetek tényleg baj, furcsa, hogy elzárkózom a csoporttársaimtól?

Figyelt kérdés
II. évesen jelentkeztem át erre az egyetemre, becsöppentem egy nagyjából már összeszokott társaságba. Soha nem voltam az a túlzottan nyitott ember. Vannak haverjaim otthon, egy 3 éve tartó kapcsolatom, egy legjobb barátnőm, nővérem..stb.. Úgy érzem nekem ez bőven elég és nem szeretnék a csoporttársaimmal haverkodni..stb..Végülis csak 3 év ez az egész iskola, amiből már a másodiknak a végén járok... Szünetben kávézgatok, órán figyelek, üres blokkban meg beülök a könyvtárba. Néha azonban úgy érzem, mintha a többiek emiatt UFO-nak gondolnának.. Nektek mi a véleményetek erről? van ilyen csoporttársatok? Ti iygekeztek azért ismerkedni?
2011. márc. 22. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

sztem ha "nincs rájuk szükséged", azzal nincs semmi probléma

persze könnyebb lenne túljutni ezen az éven, ha jóba lennél velük..de ha alapvetően nem érzed magad egyedül, akkor nincs gáz sztem

2011. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!