Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem volt furcsa középiskolában?

Nem volt furcsa középiskolában?

Figyelt kérdés
tollal írni mindent.nem idegesített hogy nem tudod kijavítani?
2011. júl. 2. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, ált. iskolában is tollal írtam. Meg amúgy van hibajavító, ki tudod javítani, bár ne nagyon szokj rá, mert érettségin nem lehet használni
2011. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem már ceruzával írni rohadt furcsa...
2011. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De bizony. Amikor pennával irtam az ajkamat írás közben állandóan harapdáltam annyira féltem a tévesztés miatt és a paca miatt. Akkor a füzetből nem lehetett lapot kitépni. Az felért egy akasztással. Bizony nagy fegyelmet követelt. Nem kívánom vissza.
2011. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ceruzával írtam, kivéve a dolgozatokat.
2011. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval (ebben az esetben íróval) már fura lenne ha a dolgozatokat ceruzával írnám. Pedig volt ilyen, nem régen találtam is egy ilyet.

Hozzá fogsz szokni a tollhoz.

2011. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 skarma ***** válasza:

Én még a dolgozatot is ceruzával írtam, aztán a legvégén gyorsan átírtam tollal és kiradíroztam a cerkanyomokat :D

Remélem a főiskolán már leszokom erről :D

2011. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Eleinte furcsa volt, de könnyen megszoktam. Nem minden füzetbe írtam tollal, csak magyar, töri, biosz, angol füzetekbe. A többibe jobban szerettem ceruzával.

Amúgy nekünk alsóban még az ellenőrzőbe is ceruzával kellett írnunk, tollat nem is használtunk.

2011. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nálunk nem volt kötelező tollal írni.. mindenki azzal írt, amivel akart. Dolgozatoknál persze azért szóltak, hogy jó lenne tollal kitölteni a feladatokat. (bár én ezt nem mindig tartottam be, de sose lett belőle baj) Egyébként a toll annyiban jobb is, hogy nem kell radírozgatnod, hanem egyszerűen fogod és áthúzod, majd zárójelbe teszed a szót, amit elrontottál.. :)
2011. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem. megtanít arra, hogy előre gondolkodj, precíz és pontos legyél - és "megrágd" a gondolataid, mielőtt a papírra hányod. :)

én sokkal jobban örültem neki, mint a ceruzának, mert az túl puha volt, elmaszatoltam.

tollal keményen írok, a ceruzát rajznál szeretem vagy ha nincs más kéznél.

2011. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkerültem általánosból középsuliba nekem is nagyon furcsa volt, nehezen szoktam meg a tollal írás. Most (már végeztem a középsulival), az a fura inkább, ha ceruzával írok. :)
2011. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!