Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek átenged a tanár?...

Szerintetek átenged a tanár? (főként pedagógusok válaszát várom! )

Figyelt kérdés
Sajnos világ életemben hadilábon álltam a matematikával. Az összes elméletet megtanulom, mégis épphogy átcsúszok év végén.. Sajnos az első félévemet nagyon elrontottam, jártam végig magántanárhoz, ám ennek ellenére csak egyeseim voltak. Számszerűen 5 db. Ezzel egyértelmű volt a félévi eredményem.. A második félévet 3 db kettessel kezdtem ( ezek közül az egyik témazáró), a legutóbbi dolgozatom pedig 3-asra sikerült.:) Szerintetek van még esélyem? (Egy elkeseredett 10.-es lány)
2011. ápr. 2. 13:16
1 2
 1/11 Zoliol ***** válasza:
van!!a tz 2est duplán számolják az 4 kettes és egy hármas kéne egypár 3mas és átcsúszol de sok esélyed van
2011. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sok esélyem van, vagy kimaradt a "nem,, ?:)
2011. ápr. 2. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha az egész évet nézi akkor is átcsúszhatsz, de sokan súlyozzák egy kicsit a második félévre. Szóval ha jól haladsz, akkor nincs nagy baj, de azért szólok, hogy még messze az évvége. Még két egyes, és máris nem jó a helyzet.
2011. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ebben a helyzetben vagy átengednélek, vagy javítót íratnék a legfontosabb első félévi témákból.
2011. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 jozsko válasza:
A tanár lenyegeben nem a jegyek alapjan osztalyoz, ha fogja rajtad latni hogy igyekezel es nem akarsz megbukni akor nem fog megbuktatni. Figyelj oda orakon es ha kerdest tesz probalj meg ra valaszolni :) legy aktiv egyszoval
2011. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha második félévbe nincs is egyesed, akkor szerintem simán átmész. sok sikert!
2011. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem átenged, viszont ha már 10.-be ilyen gondok vannak, akkor elég borúsak a kilátások a következő 2 évre. Innen butul be igazán, trigonometria, meg mittomén. Én is nagyon utáltam.
2011. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zoliol ***** válasza:
7.es vok de ne rémisszges légyszives:D:D:D
2011. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én is remélem, hogy átcsúszok :)
2011. ápr. 2. 18:35
 10/11 A kérdező kommentje:
ÁTMENTEM :D
2011. júl. 7. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!