Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogy áll az érettségire...

Ki hogy áll az érettségire készülésben? Miből fogtok emelt szinten érettségizni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2-3 hónap múlva előrehozott angol érettségit teszek, nagyon még nem tanultam rá, de nagyon jól megy angol szóval annyira nem félek tőle. Majd a jövő héten nekiállok azért...:D:D
2009. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én semmiből sem teszek emeltet. Csak matekra, törire meg irodalomra kell tanulnom, a többit már letettem előrehozottként. Irodalomból most kezdtünk el ismételni. Egy óra alatt átvettük Petőfit és Aranyt teljesen. Szóval nagyon sokat ismételtünk. Töriből év eleje óta ismételgetünk. Matekból meg két hete kezdtük ismételni, de mindig van valami, amit annak idején nem vettünk át, szóval az osztály nagy része kétségbe van esve, hogy nem tudja lerakni a matek érettségit. De én attól az egytől nem félek. Ahogyan nézegettem a korábbi éveket, szerintem nem nehéz. Egyébként meg nem kell parázni. Német, angol meg info érettségi előtt tiszta ideg voltam, de totál felesleges volt.
2009. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Háááát...én elvagyok maradva a tanulással. Minden közép szintű. Választott a Föci és a Fizika.
2009. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz, én tavaly érettségiztem, de én írásbelikre nagyon keveset tanultam, magyarra, matekra semmit, töriből elolvastam az elsős meg másodikas könyvet, föciből meg a átnéztem a topográfiát. Ja, angolból meg előre hozottra mentem. Szóbelire összesen 4 napot tanultam. Nos, ilyen gyér tanuláshoz képest elég jó lett az eredményem. 4db 4es és egy 5ös:D
2009. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Matekból lesz emelt, az infó meg angol előrehozottan megvan, a magyar és a töri mellett még franciából és bioszból szeretnék érettségizni.
2009. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semennyit nem tanultam pedig 2 hónap múlva... töriből még csak a két világháború között vagyunk, áh nem vagyunk lemaradva, magyarból meg most kezdtük el a 11.-es könyvet és nem is nyelvtanoztunk idén! csak találomjegyeket ír be, egyedül a matek az amiből elkezdtünk érettségizni+ már van előrehozott vizsgám
2009. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

magyarból fogok emeltezni

elkezdtem kidolgozni mindenből a tételeket, de egyébként még nem tanultam, azt elég egy - két héttel érettségi előtt elkezdeni. Én a gyorsan tanul könnyen felejt kategóriába tartozom.

2009. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biológiából emeltezek és fizikából közepezek az alap tárgyak mellett. Semmiből sincs előrehozottam:( (Orvosira készülök) Nagyon parázok, mivel elég magas pontszámot kéne elérnem. Már elkezdtem tanulgatni, de nem vittem túlzásba:S Töriből szörnyen állunk, egész középsuliban nem tanultunk semmit, a negyedikes könyv felénél se járunk, de az eddigi anyagot sem tudjuk. Matektól nem félek annyira, mert elég jó a tanár, és már ismételünk. Fizikából ugyanez, de ahhoz úgy érzem picit hülye vagyok. Biosztól csak azért félek mert emeltszint...:S A magyartól sztem annyira nem kell félni, mert szinte csak szövegértés az egész:)
2009. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!