Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes 0. -ra (nulladikra)...

Érdemes 0. -ra (nulladikra) mennem?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy majd ha gimis leszek, rögtön elsős legyek-e vagy érdemes-e tovább maradni? Ugye, ha mennék 0.-ra, akkor jó lennék matekból, nem kéne vele küszködnöm, meg angolozni is tudnék. De ha meg semmi haszna nem lesz, akkor elpocsékoltam 1 teljes évet. Ti, hogy látjátok, érdemes 0.-ra menni?

(Munkát majd csak gimi után választanék.)


2009. márc. 1. 13:25
 1/6 anonim válasza:
100%

Csak akkor van értelme 0.ra menned,ha jó tanuló vagy és komolyan veszed a sulit és nem fogod elléháskodni.Mert akkor értelmetlen ha csak ugy át leszel mindig rugdusva mindenből..akkor valóban hülyeség a 0....de ha komolyan veszed a tanulást,akkor menj nulladikra mert akkor az a továbbtanulásban is esetleg jó lesz majd érettségi után...

És a 1,2,3,4 évben is könnyeb lesz a dolgod..(most az angolra gondolok pl)


Remélem segitettem valamit


Zs. Baby

2009. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Háát.. Én 0.os voltam de nem láttam sok értelmét, mert az összes többi tantárgybol pl matekbol nem leszel jobb mert csak szint fenttartásként tanuljátok.Angol meg ha sokat tanulsz akkor oké, de ha nem akkor nincs sok értelme. Pl én megbántam, hogy nulladikra mentem:D És kicsit unalmas is tud lenni, hogy minden nap csak angol angol angol.. Nekem a hétfői orarendem ugy nézett ki, hogy : Angol,Angol,tesi,angol,angol,angol, :)))
2009. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nulladikra mentem és nem bántam meg. Megvan az előrehozott érettségim angolból, 11 év évén tettem le. most vagyok 12-es, 12. év végén leteszem az emelt szintű angol érettségit meg mellette az infót + ECDL.

Én nem bántam meg...

2009. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam nulladikas és megbántam, úgy érzem elvesztettem egy évet. Ugyan 11.-ben letettünk három előrehozott érettségit, de azóta nem tanulunk sem angolt, sem németet, sem infót, mert hiába van óránk, és írunk dolgozatot, a jegy nem számít sehova. Így amit megtanultunk 3 év alatt, azt szépen el is felejtjük. Mondjuk bennem van hála az égnek annyi önszorgalom, hogy előveszem itthon a könyveket, és meg tanulom, amit kell, de talán vagyunk 5-en az osztályból. És a többi tantárgyból is rosszabbul állunk, mert nem kaptunk plusz órát, hanem 2 órában tanultunk például matekot három évig, na az semmire sem volt elég. De igazából sok függ attól, hogy a suli hogyan képzeli el ezt az egészet. Nálunk nagyon elcseszték, és ezt be is ismerte az iskolavezetősége. Most gondolkodnak rajta, hogy az egészet megváltoztatják. Majd kiderül.
2009. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam 0.-os, most 2.-os vagyok, és igaz nekem németem volt, és örültem is neki és nem is hogy nulladikra mentem.

Örültem mert különben nem hiszem hogy tanultam volna a németet, nem nagyon törtem volna össze magam a tanulással, ott meg kötelező volt a heti 12 nyelv mellet megtanulni, bár igaz a többiből akkor nagyon le voltunk maradva, most 10.-be tanuljuk azt amit a 4 évfolyamosok elsőbe vettek.

És annak nem örülök, hogy amit már leirtam, hogy a többi tantárgyból nem haladtunk vagy alig haladtunk, és például matekból 1 év "lemaradás" is elég húzos, Közgazdasági iskolában. Plusz sajnos msot már heti 5 van, de közben bejött 4 tantárgy ami tavaly nem volt, így még nagyobb a követelmény, és akkor porbáljál mindenre készülni, amikor az elöző éved ugymond "laza" volt.

2009. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk semmi értelme nem volt. ugyanazt vettük át, mint nyolcadikban. nyelvvizsgára való felkészüléshez különtanárhoz kellett mennem, az előrehozott nyelvi érettségiről letiltanak. ez az én véleményem, ha ma választhatnék, négy évesre mennék.
2009. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!