Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti hogyan...

Egyetemisták! Ti hogyan bírkoztok meg az állandó elvárással, a stresszel, az időszakos szorongással?

Figyelt kérdés
Én már lassan kezdek belebetegedni ebbe az egészbe...:(
2011. ápr. 11. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A stresszel így: csoki-ropi kombó, esténként az alvás rovására olvasom a kedvenc könyveim, két tanulás közti gyors internetezés. Ez hétköznap, hétvégén a tanulás mellett a párommal mozizom, sétálok stb., csak ne a könyveim felett legyek.

Az elvárásokkal: megtanultam lejjebb adni az igényeimből, most már az elsődleges cél az átmenés (utána a 3-as, minden további jegy ajándék), pedig majdnem végig kitűnő voltam régebben.

Orvosis elsőéves vagyok.

19/L

2011. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rengeteget cigizek (sajnos). és ha van egy kis szabadidőm azt a barátaimmal töltöm:)
2011. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úgy, hogy nem stresszelek meg szorongok.

Egyébként pl. rendszeres testmozgás segít, hogy le tud vezetni a feszültséget.

2011. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is belebetegszek néha már. De nekem leginkább az a problémám, hogy mindig olyan álmosnak érzem magam, mikor hazaérek suliból.
2011. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Rendszeresen jógázok, magnéziumot szedek, sétálgatok, zenét hallgatok éjszakánként, olvasgatok. Lehet, hogy így kevesebbet alszok, de legalább van egy nyugodt órám. :)

2011. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyetemen mindenkinek elmegy néha a kedve. ilyenkor nem kell belegondolni a dolgokba, csak sodródni az árral. jól berúgni egy este, kicsit lazítani 1-2 napot és akkor utána újult erővel nyomhatod.
2011. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!