Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha idén érettségiznék, de a...

Ha idén érettségiznék, de a tanár személyes okokból megbuktat, (elmebeteg, gyűlöli a diákjait, aki múlthét pénteken 5-ös volt, ma már 3-as lett, mert nem volt kész a leckéje. ) mi a teendő? Idén már nem is tudok érettségizni?

Figyelt kérdés
:S Nem hiszem el ha ezzel elcseszi a továbbtanulásomat.:S Ő maga sem tudja mikre írta be az egyeseket, beszélni nem hajlandó velünk. Több osztály is leváltatta, mert mindenre jó lenne, de tanárnak nem való. Még nem mertem megmondani szüleimnek. Holnap beszélek vele, de szerintetek mit mondjak neki? Feleltessen le? Kérlek segítsetek! Ha viszont mégis megbuktat mi a teendő?:S Nagyon szépen köszönöm előre is a hasznos válaszokat.
2011. ápr. 11. 15:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Háát, szerintem nincsenek érzelmei. Legalábbis emberiség nem szorult belé, az egész biztos.. :S Barátommal estére megpróbáljuk kifundálni hogy mit kéne neki mondanom holnap.. Mert egyszer már beszéltem vele. Pár napja. Akkor közölte hogy javíthatok tatarataraa. Most meg közli hogy bukta, és nem mehetek érettségizni.. huszon valahány nappal érettségi előtt.. Kedves kis hölgyike:D
2011. ápr. 11. 16:05
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, miért gondoltam matekra. :-DD Hát ha nincsenek témazárók, akkor bukta van, mert általában a pedagógiai programban benne van, hány dolgozatot kell íratni egy évben. Igenis küldd be a szüleidet, ne tőlük féljél! Nem neked kell a tanárral egyezkedned, hanem a szüleidnek, és ha nem megy, akkor az igazgatóval! Esetleg a regionális kormányhivatal oktatási főosztályán kérhettek még segítséget, de azonnal mondd el a szüleidnek, mert fogy az időd! Ha angolból buksz, és nem az a választott érettségi tárgyad, akkor minden tárgyból leérettségizhetsz a többiekkel, de akkor is csak novemberben kaphatod meg a bizonyítványt, tehát nem vagy kisegítve.
2011. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
Most olvastam az utolsót. Te figyelj már, gondolkozzál agyilag. Ez NEM A BARÁTOD DOLGA! A barátod max. vigasztalni tud, de a szüleid dolga, hogy segítsenek!
2011. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nem íratott tz-ket mire adja a jegyeket?
2011. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt olyan tanár aki fél évig hiányzott és szintén faljegyeket írt be évvégére.Azt mondta az év elejei tudást értékelte volt aki 3-4 karót kapott és úgy vágta meg xP

Szóval ne tétlenkedj hanem mozgass meg minden követ.Ja és szerintem amíg le nem zajlik az érettségi ne próbáld meg bevarni más tanárnál v egyéb dolgok mert az csak ront a helyzeten.Elsősorban vele konzultálj aztán meglátjuk.Amúgy h zajlott ez az egész?Egyszer csak elkezdett házikra is 1est adni meg stb?Előtte jó jegyeid voltak?Azért ez így durva h egyik hétről a másikra megvág.Valami előszele kellett hogy legyen a dolognak.Az kicsit furcsa lenne ha mondjuk 5ös lettél volna és úgy vágna meg.

2011. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Küldött ez a kedves tanárnő hivatalos értesítést a szüleidnek arról, hogy bukásra állsz? Mert ha nem tudom pontosan hány héttel év vége előtt nem megy ilyen írásos értesítés, nem lehet buktatni.
2011. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem küldött semmi.. a kedvétől függ ki milyen jegyet kap, de beszéltem anyuval, írt levelet, holnap az egész osztály beszél a tanárnővel. Meglátjuk mi lesz, de azért elég abszurd, hogy aki még pénteken 5-ösre állt, hétfőn már 3-asra lett lezárva.. De nem értem miért pont érettségi évben szivat minket az összes tanár.. meg ha most megbuktat azzal elvesztem a továbbtanulási lehetőségemet.. nem hiszem el hogy egy tanárt ennyire nem érdekel a diákjai sorsa. Undorító és gerinctelen amit csinál. Tavaly például a 3,7re adott 2-est..
2011. ápr. 12. 13:36
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
pedig az ellen lehetett volna tenni..a naplóban ott vannak a jegyek amik bizonyítják az átlagodat.ha sosem reklamáltok akkot ne csodálkozzatok h tovább folytatja.
2011. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ki lesz rúgatva.
2011. ápr. 14. 15:40
 20/20 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Hú, ez igen! Több részletet is elárulsz a tömény lényegen kívül? :)
2011. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!