Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol a munkahelyetek, szeretitek?

Hol a munkahelyetek, szeretitek?

Figyelt kérdés

Igazából én most fogok középiskolába menni, és lenne pár kérdésem:

-Milyen középiskolába(majd egyetemre|ha jártál)jártál?

-Hol dolgozol?

-Szereted a munkahelyed?

-Elég a fizetésed mindenre?

-Ha még egyszer választhatnál, akkor hova mennél iskolába?


2011. ápr. 12. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

BEKG

BMF még csinálom

informatikus/ tartalom fejlesztő

szeretem

elég

Valami szakközépbe, vagy olyan gimibe ahol a műszaki tárgyakat és/vagy az infót magas színvonalon oktatják.


Okos vagy, hogy most érdeklődsz ilyenek iránt, ha kicsit is érdekel műszaki terület, akkor olyan gimit vagy szakközepet keress ami nem a humán tárgyakra(magyar,töri,nyelv)re teszi a hangsúlyt. Ha ezeket itt tanulod rendesen az egyetemen rengeteg előnyőd lesz csomó dolgot tudni fogsz. és míg egy tisztességes mérnők simán kap 200nettót bárhol, addig egy jó bölcsész is nehezen kap 140nél többet. ;) remélem segítettem

2011. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-Asztalos szakmunkás-utána élelmiszer mérnök suli

-Gyógyszergyárban műszakvezetek

-szeretem

-elég

-gépész vagy vegyészmérnöki

2011. ápr. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!