Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek? Szülinap,...

Mit vennétek? Szülinap, ballagás, érettségi szinte egy időben?

Figyelt kérdés
A fiam hamarosan 18 éves lesz,ráadásul ballag,és érettségizik.Előre is köszi a segítséget!
2010. ápr. 23. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami más részlet azon kívül, hogy 18 éves? Mit szeret?
2010. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is mi az amit szeret?

Én órát vennék neki vagy nyakláncot, karkötőt. Legalábbis az én barátom az ilyeneknek nagyon örül. :)

2010. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy értékes ajándékot vennék neki, amennyire az anyagi helyzetetek engedi. Amire vágyik.

Pl. én tudom hogy öcsém nagyon szeretne egy jó számítógépet, mert elég régi és gyenge van neki, tehát én azt vennék neki.

Nem tudom a fiad mire vágyik, de befizetheted jogsira (ha még nincs neki) vagy hasonló.

2010. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tesóm is most ballag,ő pl.nem szereti az ékszereket,szülinapjára kapott egy szuper órát,a ballagásra pedig egy új biciklit,amit már korábban megkapott,mert az előzőt ellopták...szóval nagyon csak a hozzá közel állóknak lehet jó ötletük...szerintem
2010. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is most ballagok, de csak 8.-ból :D én új gépet fogok kapni mert azt kértem xD de kaptam már egy órát is, csak előre :) Mp4 lejátszó? Ipod nano? ilyesmi...
2010. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Amikor 8.-ból ballagott,kapott egy gravírozott órát...az ékszereket egyáltalán nem szereti(pedig tudom,hogy az emléknek tökéletes,csak nem tudom van-e haszna,ha ki nem állhatja).Igazság szerint szeretne egy új notebookot,a család össze is dobna Neki annyit(nagyszülők,mi,keresztszülők),csak nem tudom,az megfelelő-e.Egyetemre készül,szval biztos,hogy nagy hasznát venné.Csak hát az nem egy életre szól...viszont praktikus,és nagyon nagy hasznát venné,ami a jövőjét illeti.
2010. ápr. 23. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na látod! A notebook remek és hasznos ajándék. Bár nem egy életre szól, ahogy mondtad, de ezzel örömet okozol neki és még hasznát is fogja venni. Szerintem szuper ötlet.
2010. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
KÖSZI!Akkor meg is oldódott a dilemmám!
2010. ápr. 23. 16:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja,a jogsi is szóba került,de egész egyszerűen nem akar(pedig apukám oktató).Én 37 éves vagyok,17 éves korom óta vezetek(szintén apa tanított),nem is értem,hogyan lehet nem akarni...de hát nem lelné örömét egy ilyen "meglepetésben"!
2010. ápr. 23. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Még úgy érzi nem fontos neki a jogsi de, ne aggódj egyszer csak eljön a nap amikor azt mondja, jogsit szeretnék.
2010. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!