Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak gyorsan és...

Hogyan tanuljak gyorsan és hatásosan?

Figyelt kérdés
Tudtok valamilyen jó módszert? Eddig az volt,hogy pl. van egy lecke az kis részletekre felosztva. MEgtanultam ( szinte mondatrl mondatra) és felmondtam,ha véheztem minden kis résszel utána az egészet. Így túl sok idő és nem hatásos. Segítenétek? Nincs valamilyen teszt,ahol kideríthetem,h pl. hallás után stb. tanulok jobban?
2011. ápr. 16. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem tudok gyorsan, pláne, ha szó szerint kell.

Én írni szoktam, félhangosan olvasom, szakaszonként elmondom a saját szavaimmal. Ez nem gyors, de 4-5-ös tanuló vagyok.

2011. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel most megnyugtattál,azt hittem valamit angyon rosszul csinálok:)
2011. ápr. 16. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
ne magolj hanem értsd meg. a szabályokon kivül mindent lehet szabadon beszélve mondani. ha megérted pikk-pakk meg is tanulod,és meg is marad :)
2011. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!