Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Web vizsgára hogyan készüljek...

Web vizsgára hogyan készüljek (fontos)?

Figyelt kérdés

Webmester vizsgám lesz nemsokára, viszont van olyan tárgy amire be sem jár a tanár, nem tudom miről szól. A másik tanár meg bejön, de kiabál, kapkod, nem érti senki. A harmadik vizsgatárgyat meg nem is tették be az órarendbe, azaz erről sincs fogalmam /szóltam a tanárnak emiatt, de csak lecseszett/ . Ezzel az a baj, hogy modulos vizsga lesz, ha egyik nem sikerül, bukta az egész.


Régen jól tanultam(érettségi 4-5), de már kezdek a saját képességeimben is kételkedni a fentiek miatt, nem akarom, hogy 2 évem kárba vesszen.


Pl.: gépszerelés is lesz, de senki nem mutatja meg, hogy pontosan hogy is kell, mert ugye a 'nagyjából összerakom' nem lesz elég. A tanár diák kapcsolat nagyjából ilyen: Vak vezet világtalant. Sokszor volt, hogy órán a netről próbálták leadni az anyagot.... Mintafeladatokat találtam, de a nem hiszem, hogy csak ennyi elég lenne.


Valaki valahogyan segítsen!!!

20/L


2011. ápr. 17. 17:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!