Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan készüljek fel a forgalm...

Hogyan készüljek fel a forgalmi vizsgára? (B kategória)

Figyelt kérdés
Érdeklődnék másoktól, akiknek már megvan a forgalmi vizsga, hogyan készültek fel rá. (pl. a vizsgautakat mennyire magoltátok be, lehet-e véteni kis hibákat és ha igen, mennyit és miket?) F/25
2011. szept. 29. 13:04
 1/8 anonim válasza:
100%

Felkészülni csak úgy tudsz, hogyha minél többet vezetsz.

Pl én mikor vizsgáztam fater bevezetett a városba én ott átvettem és vezetgettem...

Nyugi én is vétettem kisebb hibákat forgalmi vizsgán,pl:nem engedtem magam elé a buszt stb... de a biztos nem szólt semmit és szépen átmentem...nem kell izgulni csak figyelj oda! Jahh és úgy nézd a tükröket mintha üldözési mániád lenne.

2011. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mintha csak gyakorolni mennétek. Annyi különbséggel, hogy az oktató nem szól bele a vezetésbe. Egy fővel többen ültök az autóban. Hibákat mindig lehet véteni.

Nekem könnyebb volt mert, régebben motorra vizsgáztam és amikor sor került az autóra nem izgultam se a forgalomtól, se az útvonalaktól. Veszprémben vizsgáztam, minden út ismerős volt. Szépen nyugodtan, vedd fel a forgalom ritmusát.

2011. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusz órákon tudsz gyakorolni csak. Azok az igazi, "éles" helyzetek, mint vizsgán lesznek. Tudd fejből a sebesseghatarokat, amiket csak lehet, rakd rendbe fejben az elméletet. Nézd át a papirodon a bukó hibákat és tudatositsd, h azokat nehogy megcsinald. Nagyon figyelj majd mindenre. Percenként többször elkenorizd a mögöttes forgalmat, nezz gyakran a tukrokbe és jobbra-balra. Gyalogosokat a legfőképp !!!!
2011. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Index-sebesség-gyalogos-tükör-táblák-útburkolati jelek..ennyi kell csak nem?

Az én vizsgabiztosommal kb 2 vizsgaútvonalat néztünk meg mégis átmentem,mivel mindig más szituációba kerülsz..és ha nem tudod szabályosan megoldani akkor alkalmatlan vagy a vezetésre.

2011. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg hogy ne izgulj. Meg a többi amit előttem is írtak, figyelni kell mindenre. Meg nem hátrány ha egyes "veszélyeket" Nekem én pl úgy jártam hogy fa mögött volt 20-as tábla. Szerencsére legutolsó pótórán pont arra mentem. És emlékeztem rá hogy az ott van valahol :D

Meg a másik hogy kipihenten menny.



(Ha meg nagyon parás vagy akk előtte egy feles XD)

2011. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a kipihentség okoz nálam legtöbbször gondot. Mostanába valahogy alig birok aludni, nem tudom miért. :S
2011. szept. 29. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor nem vezettem, akkor a kreszt nyomattam. Ha a szabályokkal tisztában vagy, akkor a kis hibákat nem olyan könnyű összeszedni.

A neten meg lehet találni a hibalistát, egy csomó dolog fel van sorolva - keress rá -, azokat igyekezz kerülni. Különösen, ha van visszatérő hibád!

2011. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
velem is ez van. holnap után vizsga... de alig tudok aludni. a fórumokat bújom, és izgulok mint állat.
2012. szept. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!