Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételin jelentkeztem...

E-felvételin jelentkeztem felsőoktatási intézménybe de a banki átutalásomat még nem írták jóvá....Ez bajt jelent? Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanígy vagyok. Pont a minap néztem meg újra, és még mindig nincs jóváírva a pénz. Ezért fel is hívtam az e-felvételi ügyfélszolgálatát( ezt a számot felvin megtalálod), és ott azt mondták, hogy nincs semmi gond, a papír megvan nálam a befizettésről, a jóváírások meg hosszabb időt vesznek időbe, és még tartanak. De ha meg akarod nyugtatni magad, akkor hívd fel őket.

Kicsit még én is nyugtalan vagyok, remélem azért hamarosan meglesz.

2009. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,én csekkes fizetést kértem,csekk még sehol...:(
2009. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!akkor lehet,hogy én telefonálok egyet,bár egy kicsit most megnyugodtam:)

a második válaszolónak üzenem,hogy rengeteg osztálytársam van ilyen helyzetben,még ők sem kaptak csekket,szóval nem vagy egyedül(csak azért írtam,hogy kicsit megnyugtassalak)

2009. márc. 8. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi.:)
2009. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!