Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időt kell 45 érettségi...

Mennyi időt kell 45 érettségi tétel áttanulásához? Két hét elegendő.

Figyelt kérdés

Én már holnapra nem tanulok semmit, ugyis csak összekeverednek bennem a dolgot. Tanultam rá négy évet. Már a szóbelieket tervezgetem. Mennyi időt hagyjak rájuk. Délelőtt szoktam 2órát tanulni. Délután 4-5órát. Este pedig megint 2órát.

Holnapra egy kalappal. Ma csak dvd-zek. :)


2011. máj. 1. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 1hét bőven elég rá. Ha leosztod a tételek számát 7tel, akkor olyan napi 6 tételt kell megtanulnod, az nem sok. Lesz időd másra is, és az az egy hét nem is olyan hosszú, szóval nem felejtesz el semmit. Mondjuk (szerintem), érdemes hagyni egy ismétlő napot, mikor mindent gyorsan átfutsz, ami meg nehezebb megy, azt rendesen átveszed még egyszer. Sok sikert!
2011. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát mindenkinek más az,hogy hogyan képes a legjobban tanulni. Én elolvasom majd háromszor, és kb. 1 vagy fél héttel előtte fogom megtanulni,mert a rövidtávú memóriám jobb és nem emlékszem mindenre pontosan ha azt előtte 1 vagy 2 hónappal tanultam és utána elő sem vettem. A másik véglet,h. előre tanulom 1 hónappal és utána olvasgatom mindennap. EZ a hatásosabb. De ha te így szuperül meg tudod tanulni, és megmarad akkor így is jó lesz. A tételeket igazából szószerint benyalni nem tudod. Nagyvonalakban kell megtanulni, a többit érteni kell. Magabiztosan elmondani ha látják,h. tudod,érted, akkor kérdeznek 2őt és csövi:))

Remélem segítettem valamit:)

2011. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is helyesen teszed,hogy ma már nem tanulsz.Felesleges is,a magyarra nem is lehet.Elég,ha tudod az elemzés szempontjait,nagy baj nem lehet.


2 hét pedig bőven elég a 45 tételre. Napi 5-6 esetleg 7 tétel is megtanulható.Tök jó,hogy ilyen előrelátó vagy,én az utolsó pillanatban készültem a szóbelire.

Én bizony mindennap reggel 8-tól este kifulladásig tanultam :-DDD

Végére egészen élveztem már,hogy amiket tegnap megtanultam,másnapra tök jól mentek :-D


Kitartást!

2011. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!