Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyennek találtátok a mai...

Milyennek találtátok a mai magyar érettségin a szövegértést?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 12:25
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Hát már én is kíváncsi vagyok, hogy melyik jó...én is Emilt írtam az elsőhöz...de lehet meg se merem nézni a megoldást:S Ezek után matekra lehet jobb ha be se megyek:S:D
2011. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Attól még lehet jó,hogy mindenki a másikat írta:) Ne erre alapozz szerintem
2011. máj. 2. 12:40
 13/30 anonim ***** válasza:
Na most már én is kíváncsi vagyok, hogy tényleg nehéz volt-e, holnap letöltöm és megnézem. Furcsán hangzik, hogy pont a szövegértés legyen nehéz, ha most kéne érettségiznem, attól félnék a legkevésbé.
2011. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Hát igen..én az egész magyar érettségitől nem féltem...aztán ma a szövegértés...hát nem tudom...lehet velem vannak gondok....de eddig ezen kívül egyikkel sem volt problémám:S
2011. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Én is attol féltem legkevésbé, és annyira szar igy :S meg a helyesírásom, ami miatt le szokták huzni ...:S de ez nehezebb volt, mint amiket valaha is csináltunk, túl sok volt a félreértelmezehtő kérdés/válasz
2011. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem volt nehéz. Uccsó feladatban pedig első volt az Emil, 100%.
2011. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Igazából sztem az volt benne a nehéz h konkrétan nem volt sok minden leírva amire rákérdezett, hanem meg kellett fogalmaznod h mire gondolt, azt hiszem xD
2011. máj. 2. 13:01
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is nehezebb volt, mint az eddigiek, de azért annyira vészes nem volt. Mondjuk én alapból tartottam egy kicsit a magyartól, végre a matek jön, attól nem kell félnem :D De aztán a töri áhh:S
2011. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

fn.hun fennvan egy lehetséges megoldás, egy tanár megoldása.

nekem abban -5 pont.

nektek? mik térnek el

2011. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

szerintem könnyű volt, volt ami teljesen egyértelmű volt, volt amin kellett gondolkozni, és kb 3 hely volt ahová nehezebben lehetett csak kigondolni a választ, de összességében szerintem 3-4 pontot veszítettem


A 2. feladatban ügye nem idézni kellett??

2011. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!