Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földi halandók, titeket nem...

Földi halandók, titeket nem zavar ez?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek,és úgy idegesít amikor a sok okos beír ide,hogy milyen könnyű az érettségi és milyen hülye az,aki nem tudja jóra megírni. Én mindig jó tanuló voltam,de bizony megizzadok az érettségin. Más is van igy?

Szeretném kérni,hogy a sok zseni most ne válaszoljon. Köszi


2011. máj. 3. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Ezen a fúrumon mindenki kitünő tanuló, sosem puskázott, 25 centis a nemi szerve, 80D-s a melle, az iq-ja legalább 300-as.. de ebből ez szó semi igaz. El vannak szálva maguktól. Lehet hogy 1-2-nél úgy van,a hogy mondják, de a többség csak kamuzik...
2011. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Bár én csak kilencedikes vagyok, de az első részét nem találtam nagyon nehéznek, és elvileg azzal a kettes bőven meg van. Ennek ellenére sokan azt mondják, hogy örülnek ha kettes lesz.. Viszont egyetemre meg menni akarnak, nem tudom, mit gondolnak ott mi lesz?
2011. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is erre tippeltem,köszi a megerősítést :)
2011. máj. 3. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
18:28.. nem csodálom h ha az első részét meg tudtad csinálni, hisz alig jöttél el ált. iskolából és ami ott volt, az biza ált. iskolás tananyag. Ergo még emlékszel rá, majd ha nagyobb leszel akkor elfelejted...
2011. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is nehéz volt. Egyébként meg néhány kivételtől eltekintve a legtöbb egyetemre vágyó diák nem matekot fog tanulni, hanem olyasmit, ami érdekli. Az élethez nem kell logaritmus, meg trigonometria meg egyébségek.
2011. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Cs.zdmeg meg kommunikacion is van matek. Azt nem ertem h mert minden idok legnehezebb kzpszintu dogajat irattak meg velunk.
2011. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, szerintem rögtön érettségi után minden diák úgy látta, hogy elcseszte, kettes lesz, és miért őt veri a sors a világ legnehezebb érettségijével. Rossz érzés, sok múlik rajt, és az ember természetes, hogy aggódik, de mély levegő, és készüljetek nyugiban a holnapra, nem lesz semmi baj! Csak egy jó tanács:) 19/L
2011. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Lehet,h azért mondják,mert így is van. :) Én is úgy mentem be,hogy most meghalunk,sírunk,vagy kínosan nevetünk.Mégis meg tudtam vele küzdeni,hála a matek tanáromnak,akinek megköszönhetem,h olyan szigorú volt.. :D Nekem például a magyar volt nehezebb,ami elvileg csak olvasás,mégsem volt érthető minden feladat. :)
2011. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A legtöbb tantárgyból simán a forrásokból megvan a kettes...sőt néha még a hármas is.

Pár éve érettségiztem és nagyon rágörcsöltem,hogy milyen nehéz lesz stb.De simán ment.Meglett mindenből a 4es-5ös pedig nem tanultam halálra magam :)

Majd mikor van egy-egy félévi vizsgád egyetemen....na majd akkor visszasírod az "egyszerű" érettségit. :P

2011. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!