Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanultok már a vizsgaidőszakra...

Tanultok már a vizsgaidőszakra? Mikor lesz nektek, hány vizsgátok lesz?

Figyelt kérdés
Nekem lesz 6vizsgám, 2hét alatt, és már ezerrel tanulok. Nagyon parázok. Utánna gyakorlat. Kivagyok már a tanulással. 2hét múlva lesz az első vizsgám, addig be kell nyalnom 41tételt. Szörnyű :SSS
2011. máj. 4. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

info fizika geometria -> első körben kiakarom lőni őket

geodézia matematika -> mérőtábor után

vagy ilyesmi. Elméletileg mindegyikre lesz azért egy-egy hetem, ez a hét az utolsó a szorgalmi időszakban, de már holnap elkezdem a geometriát.

2011. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, kénytelen vagyok. 26.-án lesz az első szigorlatom, amire 135 tételt kell tudnom. Aztán két hét múlva még egy, amire 178+18 tételt, aztán lesz egy harmadik is, arra "csak" 82+22 tételt kell tudnom.

Szerintem nyertem:) De most vissza is megyek a könyv mellé....

2011. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 vizsgám lesz, az első majd 17-én. Épp arra kéne készülnöm mert utána 2 hét alatt meg akarom csinálni a maradék 5-öt.
2011. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
135 tétel?! Úristen! Akkor Nektek is sok kitartást! Nekem még ez a 40 tétel is soknak tünik. Megyek és én is tanulok. :)
2011. máj. 5. 06:42
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk jövő hét lesz az utolsó a szorgalmi időszakban, 5 gyakorlat ZH a héten + 1 beadandó. elméletből 5 vizsgám lesz, azokba még bele se néztem, de elvileg mindre lesz 1 hetem. az elég szokott lenni. ha a geometriát túlélem, akkor már nem lesz gáz. jah és matematika szak. sok sikert nektek is!
2011. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!