Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, mért ilyen...

Egyetemisták, mért ilyen drága egy gólyatábor?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nálunk ingyenes
2011. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a pénzből veszik a 20tonna piát (?)
2011. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is nagyon szeretném tudni! Mondjuk nálunk még a tűrhető kategóriába tartozott és a töménytelen mennyiségű alkohol is benne volt. :)
2011. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát én most olvastam az oldalon hogy van olyan egyetem is, ahol 20ezer is volt! kicsit megdöbbentett...
2011. jún. 24. 20:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én voltam tavaly, ott 19e volt, és kb. nagyon szar volt. Elmagyarázták miért ennyi, a hökösök abból szépen lenyúlnak nem keveset. Jó ha 8ezret ért a gólyatábor. :)
2011. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 12 volt szállással, kajával, piával, mindennel együtt... plusz gyanítom táborvezetők, hökösök ingyen voltak! :) Ja, és 5 éjszaka. Haveroméknál is 18 volt 3 éjszaka, pia nélkül... szóval fogalmam sincs mi határozza meg az árat.
2011. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ti elmennétek újra? Vagy szerintetek máshogy is lehet barátokat szerezni?
2011. jún. 24. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ááh, nekem 5 éve 18 volt, asszem 3 éjszaka vagy lehet, h volt az 4 is? összefolyt egy csöppet :D napi 3 kajálás, a pia meg jópénzé. alap, h kijártunk az abc-be :D


drága volt, de legalább jól éreztem magam :D kegyetlen szinten berúgtunk, háborús sérüléseim is lettek :D jókat táncoltunk, voltak hülye feladatok. mindent poénra vettünk.


amúgy a HÖK tényleg ritka nagy bűnbanda. ők a mi pénzünkből mulattak, ittak, szívtak, laktak. de legalább csinálták nekünk a bulit.

2011. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

21.19 vagyok. Természetesen barátokat máshogy is lehet szerezni, de az én véleményem az, hogy a gólyatábor KIHAGYHATATLAN, életre szóló élmény és mindenképpen megéri ott lenni! Igen, valószínű egy hét tömény részegség vár rád jó pénzért, de hihetetlenül jó társasággal, jó programokkal, jó bulikkal...

Ami pozitívuma szerintem, hogy pl első pár hétben a diákok jobban elvannak azokkal, akiket már ismernek gólyatáborból, így elsőre kicsit nehéz beilleszkedni a már összeszokott csapatba, de persze utána megy az is. No meg hogy felsőbb éveseket is megismersz a táborban, akik utána a tanulmányaid során tudnak segíteni, avagy azt tudják, hogy ki tudna segíteni...

2011. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és persze gondolkodás nélkül elmennék újra! :) Utolsó voltam.
2011. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!