Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lesz fent a középszintű...

Mikor lesz fent a középszintű kémia érettségi megoldása?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud linket, majd küldjön!
2011. máj. 12. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elvileg az eduline-n leghamarabb, de még nincs fent sehol. Nekem nagyon nem lett jó, pedig 80 fölé kellett volna írnom..Egész évben tanultam, készültem a semmiért.... Nagyon el vagyok keseredve :-( Neked hogy sikerült? Szerintem iszonyat nehéz volt, ilyen nem is volt eddig..Nem értem, miért jó nekik, hogy ezt csinálják..
2011. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek! Szerintem is nehéz volt, főleg az utolsó kettő. Én is tavaly nyár óta készültem rá, az elmúlt 10 napban pedig reggeltől estig kémiáztam, szinte már majdnem kémia könyvvel aludtam... Nekem is 60-80%-ra kellett volna megírni. Hát most örülök ha lesz 40 pontom. De ahogy látom mindenki el van keseredve. :S
2011. máj. 12. 12:57
 3/15 anonim ***** válasza:
sztem csak holnap lesz megoldókulcs sajnos..de nem is baj,mert a nem hivatalos megoldókulcsok ált. eltérnek pár pontban. nagyon nehéz volt...gondolom az elsőnek is orvosi a célja mint nekem...mert oda ilyen magas a ponthatár. a timföldes feladat utálatos volt,egy 60 százalékot tippelnék.
2011. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok és most sírok! Kitűnő voltam, nagyon sokat tanultam és az összes eddigi amit írtam kémiából (próba) ötös lett. 120 percet végigszenvedtem vele a semmiért, a végén már teljesen bepánikoltam. Igen, az orvosi a célom, a pluszpontjaim megvoltak. De ez nem lesz meg ötösre és így nem fognak fölvenni! az utolsó kettő számolásnál csak néztem, hogy ki találta ki azt a számolást vörös iszappal. Azt hittem viccelnek... Van esély rá, hogy kevesebb pont kell idén az orvosira? Mert bárkivel beszéltem (mind ötös kémiás) azt mondta katasztrofálisan sikerült neki, tehát elvileg kollektíve az egész országban igaz ez.
2011. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

sztem nem sok esély van rá,h sokkal alacsonyabbak lesznek a ponthatárok,mert sokkal többen jelentkeztek orvosira mint tavaly. am hasonlóképpen állok én is. négy év tanulás és bebukom egy sztem megnehezített dolgozaton.

hova jelentkeztél amúgy? előtted szóló voltam.

2011. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bp-re és Pécsre is. Csak én érzek ekkora csalódottságot? Tényleg mindent megtettem, sosem voltam lusta, álmom volt, hogy orvosin tanulhassak. Akárhogy is, nekem nem sikerült és úgy gondolom nem én tehetek róla. Vagy nem vág elég gyorsan az eszem, nem tudom... Imádkozok egy 80-ért, amit felhúzhatok szóbelivel, akkor nem reménytelen. De ha az sem lesz meg, akkor én feladtam minden reményt..
2011. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A hivatalos elvileg holnap reggel 8-tól. Gyakorlatilag ma este felrakják az OH-ra, itt próbálgasd majd többször is:

Feladatlap: [link]

Megoldókulcs: [link]

2011. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nyugii. én is hasonlóképpen érzek. állandóan számolok és pörög az agyam,h mire kaphatnék pontot. van am. msned?
2011. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szintúgy... másra se tudok gondolni, csak hogy legyen meg a 40pont. :S
2011. máj. 12. 17:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Már fent vannak, ha esetleg érdekel. A fenti linkeken.
2011. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!