Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik az emelt...

Hogyan működik az emelt szintű kémia érettségi menete?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 15:51
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én ősszel voltam, sztem azóta nem változott a menete.:) Először ugye írásbeli van, amiben eddig mindig volt egyszerű választás, kísérletelemzés és esettanulmány szintén. Az utolsó 3-4 feladat számítás. Egyébként a felépítését megnézheted az előző évek alapján. A szóbelin kapsz egy témát és hozzá segítőkérdéseket (pl. nekem NaOH volt és felsorolta,hogy mikről kell beszélni:szín, felhasználás, sav-bázis reakció...). Itt előre adott tételsor nincs, szóval reménykedni lehet,hogy jót húzol. Van még 70 előre megadott kísérlet, ezeket érdemes kidolgozni, az elvégzendőket megcsinálni. Plusz van még egy problémamegoldó feladat, ami valami ilyesmi: ad egy egyensúlyi reakciót és el kell mondanod,hogy mit kéne csinálni az odaalakulás érdekében. A 3 részt egyszerre húzod és dolgozd ki, erre minimum fél órád van.
2011. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!