Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyivel nehezebb a kémia...

Mennyivel nehezebb a kémia emelt mint a kémia közép érettségi?

Figyelt kérdés
válaszokat köszönöm előre:)
2011. aug. 31. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyiban,hogy az emelt kémiában elég sok a számolás!A középben lehet,hogy nincs is,de ebben nem vagyok biztos,mert még nem érettségiztem kémiából.

Nézz meg néhány érettségit és vesd össze!

Ja,és még szerintem az emelthez kell néhány olyan kémiai anyagot ismerned,amit egyébként nem kellene.

Nem tudom,milyen könyvből tanulsz,de pl.a Villányi Attila-féle könyvekben az emeltre szükséges rész sárga mezőben van.

2011. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak a számolási feladatokkal nehezebb. én most érettségiztem középszinten és amikor megnéztem az emelt szintet majdnem szörnyethalltam,szerintem könyebb volt . amugy a középszinten is van számolás ,nem is 1. am meg ha ugyis megtanulod az összes könyvet ak érdemesebb emeltre menni. (én megtanultam mind a 3 könyvet plussz ugye még nézelödtem más könyvekből is ,mert féltem elmenni anélkül hogy nem tudok valamit.)
2011. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!hát megnéztem 1-2őt és van hol az emelt a könyebb,ez tök furcsa volt számomra,de megesik,egyépként villányiból tanulok,minden könyve megvan kb:)meg van valamilyen érettségi felkészítő köztük,

köszi

2011. aug. 31. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ameddig úgy írod, hogy egyépként, addig szerintem maradj a középnél:)
2011. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az emelten a számolások általában jóval nehezebbek, a tavaly májusi közép-érettségi kakukktojás volt a ge€i vörösiszapos feladat miatt.

Egy osztálytársam, akik akkor akart előrehozottat tenni, az írásbeli után zokogásban tört ki (joggal, 34%-ot ért el, pedig jó 2 hónapot tanult rá intenzíven).

Reménykedem benne, hogy idén nem lesznek trollok az összeállításáért felelős bizottságban...

2012. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!