Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia érettségi hogy zajlik?

Kémia érettségi hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, hogy már nem nagyon tudom gyakorolni a kísérletek elvégzését, de megnéztem őket videón. Az érdekelne, hogy a kémia érettségin milyen lépések vannak? Tehát ilyen védelmi eszközöket( kesztyű, szemüveg stb.) fel kell majd venni, és úgy elvégezni a kísérleteket? Tehát a vizsga pontos menetére lennék kíváncsi, de csak a kísérletet illetően.
2011. jún. 16. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott is fel kell venni a köpenyt és (ha olyan a kísérlet) a kesztyűt.
2011. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk ezzel nem igazán törődtek. kaptam köpenyt, ami ilyen UJJATLAN volt, és kb 150 centis, 30 kilós emberre volt méretezve (190 cm vagyok). szóval értelme nem sok volt. nyilván nem adnak olyan kísérletet, amibe veszélyes anyagok vannak, inkább csak azért adták, hogy ne koszoljam össze a ruhámat. :-D

szóval nem kell izgulni, csak arra figyelj, hogy ha melegítessz valamit kémcsőbe, akkor azt sose magad, vagy a tanárok felé tartsd, meg rázogasd kicsit. erre nagyon oda voltak nálam. de egyébként nem nagy dolog, 2 perc alatt lenyomtuk max pontra.

2011. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2011. jún. 17. 09:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Még annyit jó lenne tudni, hogy a kísérletek elvégzésére lesznek utasítások, vagy magamtól kell mindent tudnom? Pl. h mit mivel kell összeönteni, milyen sorrendben satöbbi.
2011. jún. 19. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!