Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Számotokra milyen volt a...

Számotokra milyen volt a 2011-es kémia közép szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Én örülök, ha 10 pontot összekapartam...orvosi elúszott... a megoldások fent lesznek valahol nem hivatalosan még ma?
2011. máj. 12. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szar... De ahogy látom, a 99% így van vele. Én is a megoldókulcsra várok, de elvileg csak holnap reggel 8tól lesznek fent a hivatalosak.
2011. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
na bocsi hogy ezt mondom de jó látni hogy nem csak én vok így mert mindenki sír hogy csak 60 lesz stb.. én meg örülnék neki igazi én is orvosira készülök,de még mindig jobb lenne 60 mint 10 mert kb. örülök ha nekem is meg lesz a 10 pont és mehetk szóbelire áááá akkora szívatós volt akkorát csalódtam :( pedig szeptember óta az ötös lesz kémiából csináltam a nyomi feladatokat, de amikor együtt használni kéne nem jut eszembe és pff na mindegy marad október akkor legalább már csak és csak is a kémiára meg bioszra kell koncentrálni :(
2011. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát látod én is így vagyok
2011. máj. 12. 19:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Megoldások: [link]
2011. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
húh ezt nem kellett volna mert összeszámolni se merem ne h ne legyen meg 10 pont istenem olyan dolgokat írtam hogy jajjj nekem :(
2011. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is ugyanígy :SS
2011. máj. 13. 20:31
 7/11 anonim válasza:
emberek!!!!! ez egy akkora kib*szás volt a néppel!!!! mindenki hüledezik h milyen szar volt...először cs azt hittem nekem lett cs fos...de nagyon elkedvetlenített megmondom őszintén..nem erre szímítottam...de sztem még anna is elvették a kedvét, akinek eddig lett vna...ennyit erről....
2011. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is az orvosira készülök és így nem vagyok benne biztos,hogy felvesznek.A ponthatárokat levihetnék,mert ez nagyon nagy szemétség volt plusz a nyelvvizsga se ér már annyit,mint pár évvel ezelőtt. Gusztustalan volt,hogy 2 óráat adnak rá és beraknak egy ilyen számolásos feladatot.Kíváncsi lennék,hogy aki összeállította belefért-e az időbe.Bocsi Villányi belefért,de nekünk az óraszámunk is kevés és ÉN kérek elnézést,hogy nem tudok egyetemi szinten számolni.
2011. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is elcsesztem, 65 pont lent végül úgy, hogy rendes volt a tanár..egy olyan 85-te még fel is vettek volna..

Nagyon szar volt és sokan mondták, remélem nincs sok zseni aki megírta 90-re (én sajna ismerek egy-két ilyet), és lejjebb megy a határ..

2011. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem 76 pont lett...még lehet belőle 84 kedden. honnan tudod h megy le a ponthatár?
2011. jún. 12. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!