Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy szeretek...

Normális dolog, hogy szeretek tanulni?

Figyelt kérdés
Manapság mindenkitől azt hallom, hogy utál tanulni :) nem vagyok kitűnő tanuló, mert ami az iskolában kötelező ahhoz sokszor nincs is kedvem, de itthon szeretek lexikonokat nézegetni, olvasgatni, sőt a nyelvtanulás, fordítás már szinte a hobbim. Persze biztos tudom majd kamatoztatni, eddig is sikerült mert a német nyelvvizsgát is csak én tudtam letenni, persze itthon rákellett segíteni, de szívesen tanultam. Persze azért van, hogy már megterhelőnek érzem és lazítani is szoktam. Szoktam barátokkal találkozni és sportolok is. Csak tudom, hogy sokan pl. nyáron nem csinálnak semmit én nekem meg már nyárra is megvan a tervem, hogy angolozok meg belekezdek a spanyol nyelv tanulásába is. Most meg fősulira megyek. És itt a 2. kérdésem: Talán most ezen a nyáron nekem sem kéne tanulnom, hogy a szeptembert frissebben kezdjem?
2011. máj. 12. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen normális hogy vannak dolgok amik érdekelnek és erről minél többet szeretnél tudni,ha kedved van hozzá tanulhatsz a nyáron is:)
2011. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

viszonylag ritka, de normális.


Semmiképp se hajtsd magad túl, de tanulgass nyugodtan nyáron is.

2011. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%

Jujj....strébeer

menj el gyagya iskolába..!!!!

2011. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

nemám vicceltem

normális dolog:D

2011. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:) jó, köszi a válaszokat :)
2011. máj. 12. 17:09
 6/13 anonim ***** válasza:
nyugi,akkor én is beteg vagyok.
2011. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :D Én tavaly nyáron érettségi után, ha nem volt jobb dolgom, spanyolt tanulgattam, és szeptemberben egy nyelvvizsga lett az eredménye :) (ami utólag kiderült, nagyon jó döntés volt, mivel úgy alakult, hogy újra felvételizek)


Egyáltalán nem volt megterhelő hogy nyáron is tanultam, csak profitáltam belőle.

2011. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen tanulást nem lehet egy vállfára venni a sulis tanulással. Ezt te irányítod, akkor hagyod abba, amikor jól esik, akkor veszed elő, amikor kedved tartja, és azt tanulod, ami tetszik benne. Nem különb, mint kedvtelésből elolvasni egy könyvet, de legalább annyira vagy még inkább hasznos. Szóval semmi szokatlan nincs benne, inkább azt próbáld elsajátítani, hogy a kötelező tananyagokat, ami fősulin lesz, legalább ekkora kedvteléssel tudd olvasni, h egy kicsi örömet is tudj szerezni magadnak. xD Szóval ha neked ez, amit csinálsz, kikapcsolódás, akkor semmi értelme "nem tanulni, hogy kikapcsolódj".
2011. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
4%
menj a jó édes ********************************
2012. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
3%
ez a nővérem és csak trollkodik má megint!
2012. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!