Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A német középszíntű érettségi...

A német középszíntű érettségi hallásértésének 3. része sokaknak nem sikerült jól? Olvasd el!

Figyelt kérdés

Én valójában nem is kérdezni, hanem kérni szeretnék valamit.

Szóval, olvastam itt is több helyen, hogy sokan felháborodtak a német hallásértés 3. feladata miatt. Ez nálunk is így van (bp-i iskola), és a tanárunk intézkedett is, mert nyilvánvalóan nem A2-es szintű volt az a feladat. (Amúgy nekem, és a csoportom nagy részének megvan a C1-es nyelvvizsgánk, és nekem pl. ez a feladat- az átváltásokkal- húzza le, 4-et hibáztam a 10-ből)

A lényeg az lenne, hogy akik érintettek, szóljanak a szaktanáraiknak (amennyiben segítőkészek, és veszik a fáradságot, hogy foglalkozzanak ezzel), hogy írjanak hivatalos levelet az Oktatási Hivatalnak. Minél több panaszlevél érkezik, annál valószínűbb, hogy 10pontként számolják be a dolgozatba (tehát, mintha hibátlanra írtad volna meg). Elvileg már több iskola (és német tanár) csatlakozott, de jó lenne, ha Ti is tudnátok segíteni:) Természetesen email is jobb, mint a semmi, de állítólag csak a hivatalos levelekkel foglalkoznak.

Azt hallottam, hogy már facebookon - ennek nem vagyok tagjaXD- is van egy csoport aki ezzel foglalkozik, és ha tényleg ekkora a felháborodás, lehet sikerül elérni valamit.

Írjátok meg légyszi a véleményeteket, és jó lenne ha Ti is motiválnátok a tanárokat, köszi:)


2011. máj. 18. 00:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én mondtam a tanáromnak, h legalább egy emailt írjon, de azt mondta nem fog, mert nincs értelme.

akkor még mit tudok tenni, ha a tanáromnak ennyire nem fontos?!

de jó lenne, ha jó pár jobb fej tanárt rá lehetne venni.

2011. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én tanárom írt levelet az Oktatási Hivatalnak.
2011. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

SAjnos elég rosszul áll a dolog. Itt olvashatjátok amúgy a hivatalos (publikus) fejleményeket: [link]

Újabb elutasítás érkezett. Az a baj, hogy 1-2 tanár nem tud mit tenni, ezért lenne jó, ha tényleg sokan írnának, legalább ide ha mást nem.

Félek, hogy ennyiben marad...és annyira igazságtalannak érzem :(

2011. máj. 19. 19:22
 14/14 anonim ***** válasza:

Majd kijavítod -

Végül hány pontod lett összesen

2014. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!