Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most gyakorlás nélkül...

Ha most gyakorlás nélkül 75%-ot írtam matek érettségin, akkor sikerülne felkészülnöm tanár nélkül októberre úgy, hogy 90% fölé írjam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
dejóneked:D
2011. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán:) én tavaly érettségiztem, februárban kezdem készülni a matekra, én is 75% körülire írtam az elején őket, májusban élesben 95% lett
2011. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
HAHAHA nekem 76 lett. Am. szerintem persze,h sikerülne...Nekem sem volt sok időm matekot gyakorolni,szval ha gyakoroltam volna,biztos jobban ment volna. hajrá és sok sikert kívánok.
2011. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. De ha még nem vagy 12-ikes, akkor előbb le kell tenned az osztályzóvizsgát az utolsó éves anyagból. Ha elmész októberben, és nem sikerül jól, májusban még kijavíthatod egy jobban sikerült emelt szintűvel.
2011. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!