Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzős középiskolások! Kinek...

Végzős középiskolások! Kinek hogy sikerültek az írásbelik? Miből hány pontot sikerült elérnetek? Hova adtátok be a jelentkezéseteket?

Figyelt kérdés
A szüleitek vállalták a költségtérítéses oldalát is az egyetemeknek/főiskoláknak?
2011. máj. 20. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudok még hivatalos eredményeket,csak a megoldókulcs alapján a teszteseket.Aszerint: magyar szövegértés 3 hibás,angol 81 %,emelt történelem 76 %,matekot nem tudom,a lényeg,hogy nem buktam meg :D,előrehozottat tettem etikából,az 90 % lett.Pécsre megyek jogra és jelöltem költségtérítéseset is,bár nagyon hajtok államira.Ha törit megcsinálom 80ra,magyart 90re + 80 pluszpont,akkor talán bennvagyok.Azért jelöltem költségeset is,mert ez az álmom és ez nem fog változni+nem akarok 1 évet kihagyni.Amúgy 145 000/félév.
2011. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálam annak ellenére hogy az év-végi átlagom majdnem a legrosszabb írtam egy 70%-os matekot magyarról nem tudom pontosan azt tudom hogy legjobb lett az enyém 90feletti ponttal töriröl csak annyit halottam hogy éppen nem ötös angol emelt szinten 80%-ra számolok infót meg még év elején 76%-ra csináltam mert egy vérbelibunkó volt a szóbelis tanárom. d
2011. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Magyarom 80% fölött (pontosan még nem tudom), matekom 49% lett. A németem sajna nem lett valami jó, egyelőre írásbelim 4es. Emelt törit még nem tudom (nem nagyon fűzök hozzá reményeket), társadalom ismeret 90%. ELTE-törire vagy Pázmány-törire akartam volna, de nem hinném, hogy idén összejön. Nem is igazán bánom, egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy jól döntöttem amikor februárban jelentkeztem.
2011. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hello. Már írtam egy választ,de most kaptam új,hiteles infókat,így leírom mégegyszer.SE-ÁOK-ra jelentkeztem.

Matek 80.

Töri 93.

Német 92.

Kémia 77.

Biosz emelt 94,de ezt csak én számoltam.Magyart nem mondja el a tanárunk.

2011. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!