Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na, kinek hogy sikerült az...

Na, kinek hogy sikerült az írásbeli érettségi? Elégedettek vagytok vele, vagy nem? Erre számítottatok? Hova akartak továbbmenni? Elég lesz a pont?

Figyelt kérdés

Nekem 88% lett a közép magyar és a közép töri is (kicsit jobbra számítottam, de nem olyan rossz, szóbelin még lehet javítani), közép matek 69% (ez meg nem érdekel, legyen négyes, meg már nem lehet rajta változtatni úgysem), emelt francia 68% (3 hónapja döntöttem el, hogy emeltezek...akkor kezdtem el rá készülni, úgyhogy ahhoz képest nem rossz :D ), meg van még egy angol előrehozott (szóbeli + írásbeli) 94%


Összességében elégedett vagyok, az eredmény reális, erre számítottam. Fő cél: ELTE francia szak...remélhetően elég lesz a pont, főleg még ha felhúzok pár százalékot szóbelin. :)


2011. máj. 31. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

angol emelt:76%

francia emelt:75%

matek:70%

magyar:84%

töri:87%

2011. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azért vannak itt nagyon ügyik és okosak! Gratula mindenkinek! :) Örülök hogy örülhetek a ti eredményeiteknek is! :D
2011. máj. 31. 16:54
 13/13 anonim ***** válasza:

én csak infóból csináltam előrehozottat.az írásbeli nem lett rossz de jobbra számítottam:/

120/100

a szóbeli viszont kemény lesz...kicsit tartok tőle...na jó..nem is kicsit..

2011. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!