Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi pontot adhat maximum a...

Mennyi pontot adhat maximum a tanár infó szóbelin?

Figyelt kérdés
Elbasztam a gyakorlatot, és most fel akarom húzni szóbelivel... jelentkeztem egyetemre és létszükség... Azthittem infó tuti 4-es lesz, így nehezebbekre készültem, és megírtam mindet jól, de infót meg legrosszabbul, sajnos egyetemhez info kötelező és most szarban vagyok.
2011. jún. 1. 10:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Középfokú érettségiről van szó.
2011. jún. 1. 10:58
 2/7 anonim ***** válasza:
30 pontot, de itt utána nézhetsz: [link] 'A vizsga leírása'-nál van leírva a ponthatár.
2011. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt nehéz az infó, én a matekot csesztem el :S
2011. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Énnekem infó :S De ha csak 30a max, akkor úszott az egész :(
2011. jún. 1. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is elszúrtam, nekem is létszükség az egyetemhez. Neked hány pontod lett? Sajnos tényleg csak 30 pont a szóbeli:-(

2011. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a töri 4-es meg az angol 5-ös miatt izgulok, az info írásbelin 81 pontom lett, az már 4-esnél jobb nem lesz :(
2011. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

42pontos lett az infóm még én is alig hiszem el :S azt hittem wordos feladatra hogy hibátlan lesz erre tessék csak a felét adta meg rá.... :(((( jó vagyok infóból 5-ös voltam mindig belőle és emelt infóra jártam... és direkt nem tanultam rá, mert azt hittem simán meglesz a lesz a 4-es :S

De én nem is vagyok jó tanuló, csak menni akarok villamosmérnöknek. de most nagyon elszúrtam infóval, nem hogy nem vesznek fel, hanem még a szükséges 200pontom se lesz meg... A matek 3-as lett. Meglenne a 200pont ha belevennénk a szakmám, de az nem számít bele, mert nem fogadják el az érettségim :S

2011. jún. 1. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!