Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magamat, hogy...

Hogy vegyem rá magamat, hogy tanuljak? :D

Figyelt kérdés
sehogyse sikerül :S
2011. jún. 1. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem se

üdv a klubban

2011. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem se megy, pedig holnapra gazdasági jogot kellene tanulnom. Szerintem alapítsunk egy "nem tudunk tanulni klubbot". :D Még mindig jobban hangzik, mint az, hogy most tanuljunk / a tanulásról beszéljünk. :P
2011. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozok.

Barátaim a maxwell egyenletek.

2011. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is csatlakozom. Még semmit se tudok szóbeli érettségire, sőt ki sincsenek dolgozva a tételeim
2011. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Huuu de sokan vagyunk. :) A lusta diákok... :/ :)
2011. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok én is :D Szerintem a meleg idő miatt ilyen nehéz koncentrálni. Kitűnő tanuló vagyok, és MÉG ÉLETEMBEN NEM MENT ILYEN NEHEZEN A TANULÁS. Mindig eltereli valami a figyelmem. Viszont!!! Este, amikor már sötét van, és mondjuk 23:00, és nincs meleg, akkor már tudok figyelni!!
2011. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy ott ülsz a dolgozat fölött, mindenki lázasan ír, te meg nem tudod a választ. És ha ezt nem tanulod meg, akkor tuti ez lesz.
2011. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az hagyján. Szombaton emelt töri szóbeli és semmit sem tudok szinte. Üdv :DDD

Szerintem úgy vedd rá magad, hogy kapcsolj ki minden ilyen sza.rt, hozz három kávét (kotyogósat) és állj neki annak az akárminek. Én is most megyek, és hajnalig nyomom, egyszerűen MUSZÁJ, vagy égni fogok mint a Reichstag.

2011. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

áhh. hallod én tudok tanulni vagyis próbálok, van mikor 2 órát töltök a könyv fölött és alig dereng vmi mikor fel akarom mondani magamnak


mondjuk nekem alapból van vmi koncentrációs problémám..vagy lehet csak beképzelem magamnak??? de már kiskorom óta.

2011. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csatlakozok én is:D
2011. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!