Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magamat, hogy...

Hogy vegyem rá magamat, hogy tanuljak? :D

Figyelt kérdés
sehogyse sikerül :S
2011. jún. 1. 17:17
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nekem már első felső óta azt szajkózzák hogy okosan tanulj, ne magolj de nem vágom mi értelme ennek az egésznek.. mindenki ugyanazt tanulja csak más szinten. ha egy jó suliba bekerülök semmivel sem fogok többet tudni az osztálytársaimnál mert minden évben új dolgokat tanulunk meg ilyesmi és egyszerűen nem fogom fel miért igy kell tanulni és ezeket.

na mindegy ez a SAJÁT VÉLEMÉNYEM.

aztán nekem sincs már kedvem tanulni.. hetedikben ha nem értettem valamit, akkor bemagoltam a dolgokat. de ez sem megy sokáig mert előbb utóbb előkerülnek olyan dolgok amiket egyszerűen nem lehet, mert feladatonként eltérnek egymástól de mégis ugyanaz. de azóta eltelt 3 év, és megint bajban vagyok :(

2011. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ismerős a szitu augusztusba kell osztályzó vizsgáznom és egyszerűen nincs kedvem tanulni :D 14/L
2013. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem se sikerül
2014. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!