Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglehet tanulni egy nap...

Meglehet tanulni egy nap alatt, a szóbeli anyagot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Nem véletlenül tanítják évekig.

2011. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én már tanulgatom egy ideje, de sehol nem tartok. Ha ezt 1 nap alatt kellene...
2011. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy milyen tárgy és mennyire áll hozzád közel. És persze, hogy az 1 nap tanulás nálad mit jelent, 8 órát vagy 24-et?
2011. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
biológia és kb 10 óra tanulás
2011. jún. 2. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:

És mennyire áll hozzád közel a biológia? Teljesen ismeretlen számodra amit tanulnod kell, vagy azért van róla valami fogalmad? 10 óra szerintem kevés.

Nekem eddig a legtöbb egybefüggő tanulással telt időm 24 óra volt, egy 500 oldalas pénzügy könyvet kellett megtanulnom. Csak mosdóba mentem ki, és annyi szünetet tartottam, hogy egyek és igyak. A kávé és szőlőcukor alap felszerelés volt. A vizsga sikerült, 4-es lett, és utána 2 napig csak aludtam. :-)

Nem ajánlom, hogy kipróbáld, csak viszonyításként írtam.

Egyébként miért csak 1 napod van rá?

2011. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van róla fogalmam,közel is áll hozzám
2011. jún. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!