Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 12 nap alatt meg meglehet...

12 nap alatt meg meglehet tanulni 120 tételt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Meg, simán, csak mással ne foglalkozz.

Naponta 12 tétel, az utolsó két napban ismétlés. Tenger időd van:)

2011. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Napi 10 tétel iszonyúan sok egyedül. Szerintem egy átlagos diák számára nem megtanulható mennyiség, már ha ötösre akarod tudni őket :) Persze ha van egy tanár melletted, aki elmagyaráz mindent, akkor sima ügy.


De tényleg nehéz dolog, reggel kipihenten neki kell állni és csak rövid (20-30 perces) kaja, wc szüneteket kell tartani.

2011. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Naponta min. 12 tétel . És minden nap ismételd át amit azelőtt megtanultál. A legnehezebbekkel kezd így a folyamatos ismétlés miatt könnyebben megjegyzed. És ahogy az első írta, az utolsó két napban az egészet ismételd át.
2011. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen. Nehéz, reggeltől estig tanulni kell, (attól függően hogy mennyire akarod megtanulni), mert napi 10 tétel sok. És fél órás pihenőket iktass be, mert nem fogja bírni az agyad! (És ne itt lógj a neten, hanem kezdj hozzá! :) )

Sok sikert!

2011. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van kétoldalas tétel, meg van 20 oldalas tétel. A tétel önmagában nem egy mértékegység. Meg aztán az se mindegy, hogy az oldalon hány képlet van, hány kép, stb.
2011. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 4 nap alatt tanultam meg a 120 tételt...Napi kb 4-4,5 óra tanulással. :D

És tegnap szóbeliztem. azt hiszem elég jól sikerültek.

2011. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
2 nap alatt 140tétel. Nekem ment!:)
2011. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól függ mi.

Ha érettségi, akkor simán, mert egyszerű az anyag, és rövid is, ráadásul valamennyire tudod az összeset, van róluk bizonyos fokú ismereted.

De ha egyetemről van szó, egy nehezebb tárgyról, az már neccesebb.

Nekem 12 napom van 193 tételre, és ez római jogból van. : )

2011. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy legyen róla valami fogalmad, úgy igen, de úgy, hogy tök jóra felelj, szerintem nem. De persze attól is függ, mennyire jó az agyad :)
2011. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha valaki valamit megtanult, akkor arról van fogalma, így abban az esetben csak ismétlésről, emlékezetfrissítésről beszélünk.
2011. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!