Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Teljesen belebetegedtem egy...

Teljesen belebetegedtem egy vizsgába. Rágörcsöltem és úgy ézem nem tudom megcsinálni. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

orvosi, másodév. már csak bikém szigó van, tavaly megvágtak belőle(csak egyszer mentem el az utolsó vizsganapon) jó 50 perces stand up után. elmentem dolgozni, azt hittem továbbléptem. most hétfőn megyek megint, kivettem minden szabim, de egyszerűen nem bírom megcisnálni. rettegek attól, hogy be kell oda mennem, úgy érzem nem vagyok rá képes. olyan ideges vagyok napok óta, hogy már csak xanaxal tudok aludni. de nem tanulok, csak ülök, mint egy agyhalott. ha most megvágnak marad augusztus, de akkor megint baszogat az egész családom.

mit tegyek? hogy vészelitek ezt át? meg tudom tanulni, érzem, de le fogok fagyni.


2011. jún. 3. 10:56
 1/3 Strigi ***** válasza:
Vizsga előtt igyál egy felest. Komolyan, minden jó vizsgámat így csináltam, mert nem görcsöltem annyira.
2011. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SÍRJUNK EGYÜTT! ÉN IS UTÁLOM! :-DDDD Én jövő héten megyek :-(
2011. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ügyes légy!

nekem tuti bukós a dolog, már nem is alszok, nem is vagyok észnél. marad az augusztus, de az sem jó...

2011. jún. 3. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!