Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felsöoktatásban mennyire...

A felsöoktatásban mennyire tolerálják, hogy tele vagyok tetoválva? És hogy gyerekem van?

Figyelt kérdés

Szeretnék mégis továbbtanulni. Nem tudom, hogy ezek mennyire akadályozó tényezök.

Illetve hova nem vennének fel biztosan?


2011. jún. 9. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyes rendvédelmi szervekhez esetleg, máshol pont lesz*rja mindenki.
2011. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát a tetkó az tény hogy nem tetszik senkinek :D
2011. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Orvosi egyetemeken sem engedik.
2011. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen irányban akarsz továbbtanulni. A gyerek nincs rád írva, a tetkó neccesebb, mindenhol ki lehet fogni egy-egy tanárt, aki emiatt jól megszívathat... De legtöbb esetben, olyan szakokon, ahol a vizsgák többsége írásbeli, egyáltalán nem akadály.
2011. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb helyen valószínűleg tolerálják, esetleg beszólást kapsz, de meg nem buktatnak érte. Meg hát öltözhetsz is úgy, hogy ne villogjon.


Az orvosin miért nem?

2011. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

orvosin nem? ezt honnan vetted? xDDD


am a nyakadon (arcodon) meg a kézfejeden látszik csak mindig, ott is van?

2011. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
általában nem foglakoznak vele. nekem is elég sok van, látható helyen is (alkar, nyak) és matematika szakos vagyok. semmi problémám nem volt ezzel.
2011. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
A matekban az a szép, hogy vagy tudsz, vagy nem, és ha tudsz, akkor el is ismerik. :-)
2011. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!