Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A magántanárok miért hiszik...

A magántanárok miért hiszik azt, hogy a diákoknak a bőre alatt is pénz van?

Figyelt kérdés
A magántanárok úgy élnek luxuskörülmények között, hogy diákok és a szüleik nyögik a magas óradíjukat. Lehetséges, hogy lemondásokat is kell vállalniuk ezért a diákoknak, a magántanár meg úszik a pénzben. Ja és nem mintha a magántanár megszakadna a munkában. Felelőssége szinte nulla.
2011. jún. 13. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a gimiben elsőre olyan angoltanárt kaptam , aki szintén nem mondott el semmit,mivel kevert csoportban voltunk. Ha nem mentem volna tanárhoz, hát megbuktam volna!
2011. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem nem idegesít, hogy a magántanárok jól keresnek. Megérdemlik...viszont az a felháborító, hogy az iskolában az egyes tanárok iszonyúan tanítanak. Ne értsetek félre, nem mindegyik, de én kifogtam már jópárat. Pl. informatikából előrehozott érettésgit tettem 11-ben, év elején szóltam is a tanárnak (mellesleg barátunk jó ismerőse), hogy segítsen nekem felkészülni), ami egybéként a dolga lenne. Abból állt a felkészítés, hogy egész évben csináltunk 1, azaz 1 feladatot, azt hiszem word-öt, és mindenkinek körbe emnt, rnézett a feladatra, és mondta, h jó. Az enyémen kiegészített vmit, hogy a sorkizárom, akkor ne legyen olyan nagyon foghíjas a mondatok. ENNYI VOLT... ezek után jóhogy el kellett járnom magántanárhoz..

Viszont matekból nem olyan rossz a tanárunk suliba, csak hát 20 embert kell tanítania kb, akik beszélgetnek stb, nem is lehet odafigyelni stb, ezért már vagy 7 éve járok minden héten 1X magántantárhoz 2400Ft/óra... de szeretek odajárni, minden évvégén viszek neki ajándékot stb, jóviszonyban vagyunk és szerintem megéri...

2011. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez számomra nem zavaró dolog, mert úgy látom, hogy két lehetőséged van.


1. Tanulsz sokat, magadtól, olcsón.

2. Tanulsz kevésbé szorgalmasan, cserébe még jársz korrepetálásra, drágán.


Valamit valamiért. Ha nem vagy annyira szorgalmas, akkor nyilván másra használod fel az időd. Teheted ezt hasznosan is, vagy haszontalanul, játékokkal, tvzéssel, stb.

2011. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!