Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Fel lehet készülni egy...

SOS! Fel lehet készülni egy délután és egy éjszaka alatt egy szóbelire?

Figyelt kérdés

Hello!


Úgy esett, hogy 1 fél napom van vizsgára felkészülni. Fel lehet?? 12 tétel van + beugró. A vizsga nem túl nehéz, csak egyáltalán nem a szakirányom azért nehéz felfogni miről van szó.


Nem írok túl sűrűn majd, mert a beugrókat nyálazom.


Praktikák??


Köszi!!


Jah, és TTK.


2011. jún. 15. 18:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval én is úgy estem, hogy: Menni idő alatt lehet megtanulni a kínai nyelvet??? Miért, holnap ZH??? :D
2011. jún. 15. 18:04
 2/8 anonim ***** válasza:
HÁt a kínait elég hosszú idő míg megtanulja az ember. Hát nem most kellett volna neki esni:S hány évig tanultad eddig a kínait?
2011. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kínai csak egy vicc... :D Végzős TTK-s vagyok.
2011. jún. 15. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

ha tanulnál ahelyett, hogy itt ülsz, sikerülne talán. :P

(ez rám is vonatkozik... hmm...)

2011. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Menni idő alatt lehet megtanulni a kínai nyelvet??? Miért, holnap ZH??? :D"


Ezen betegre röhögtem magam... :D

12 tétel? ne röhögtess, én 39-et tanulok (fogok) holnapra, nagyon utálom, nem szakirányos tárgy, de nagyon kell az a 3 kredit...

Tanács? Hát ne így, ahogy én:

10 óta tanulom, már 19 tétel megvan, fél óra tételolvasás, aztán 1 óra gyakorikerdesek, félóra olvasás, 1,5 óra tenisz a tv-ben, 5 perc olvasás, 1 óra gyakorikerdesek... Nem lesz ez így jó... :D

2011. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :D
2011. jún. 15. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit a reggeli kávé alatt tanultam meg ébredés után, amikor még jártam ilyen helyekre mint te. (TTK):D


__

Na hogy ment??? :D

2011. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Újabb tanács: ne a holdfogyatkozást bámuld órákig... :D
2011. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!