Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik érné meg jobban?...

Melyik érné meg jobban? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

2 út áll előttem, és nem tudom eldönteni, melyik lenne az ésszerűbb.


Az első: érettségi után jelentkezek egy itthoni egyetemre, és 1, vagy max 2 év után kimegyek Angliába szerencsét próbálni.


A második: érettségi után egyből belevágok a szerencsepróbálásba és kimegyek Angliába.


Angliában mindkét esetben a következőt csinálnám:

kb. 2 évig dolgoznék, és utána megpróbálnék bejutni egy egyetemre. Ha pedig nem jön be az ottani élet, jönnék haza, de mindenféleképpen meg akarom tapasztalni az angliai életet is.


Szerintetek?


2011. jún. 15. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármelyiket is választod, úgyis a képességeiden és a szerencséden múlik, melyik lesz jobb és hogyan.

Szerintem butaság belekezdeni és félbehagyni az egyetemet, mert kiesel a tanulásból és azt elég nehéz visszahozni. Vegyenek fel, halassz egy évet, menj ki, utána gyere vissza tanulni. Ha bejött a kinti élet, még mindig visszamehetsz.

2011. jún. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!