Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sikerült a németem. A...

Nem sikerült a németem. A pótérettségi ingyen van? és az igaz, hogy a saját tételeimből felelek októberben más suliban?

Figyelt kérdés
és októberben úgyanúgy újra kell írni az írásbelit? mert az írásbelim meg lett.csak a szóbelinél blokkoltam le.. és akkor októberben újra kell írni és utána szóbeli?
2011. jún. 16. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Javítóérettségit teszel, nem pótot.

2. Ha most végezted az iskolát, akkor első alkalommal ingyenes, a második már nem.

3. A teljeset meg kell ismételni. Az írásbelit is.

4. Nincs saját tétel, a vizsgáztató iskola témaköreiből vizsgázol a központi követelmény szerint, de olyan sok különbség németből nem szokott lenni.

2011. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi:) és amúgy a suli választ nekem októberre sulit vagy én magam választhatok? szóval nekem küld a sulim arról levelet,h én megbuktam?

és mikor kapom meg az adott suli tételeit?

És még az lenne a kérdésem,hogy nálunk 18 tétel volt.. hány db amúgy összesen a német tétel?

2011. jún. 16. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Te választasz, a volt iskoláddal már nem lesz dolgod, csak a törzslapkivonatot őrizd meg jól, amit adnak, azzal jelentkezhetsz.

[link]

2011. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

majd erre az oldalra fognak felkerülni,hogy melyik iskolákban lesz pótérettségi?

amúgy aki tényleg tudja 100%-ra az válaszoljon,hogy igaz,hogy az adott suli tételeivel pótérettségizek?

vagy a saját tételeimet viszem és abból vizsgázok?

2011. jún. 18. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem pont ebben a pdf-ben, de az OH honlapján fog augusztus közepén megjelenni, melyik iskolákban van vizsga. Igen, tényleg a vizsgáztató iskola tételeiből vizsgázol, és minden 100%, amit idáig írtam.
2011. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm! hiszek neked:)

és úgy van igaz,hogy németből összesen 40 tétel van. 20 szitu.20 kifejtős..? mert nálunk összesen csak 18 volt.

2011. jún. 19. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
A vizsgázók számától függ, hány tételt kell összeállítania a tanárnak.
2011. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!