Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha nem sikerül...

Mi van akkor, ha nem sikerül leérettségiznem? Van "pótérettségi"? Ha van, és ha az is bukta, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 15:48
 1/7 A kérdező kommentje:
légyszi ne olyanokat írjatok, hogy akkor mekkora hülye vagyok, meg hogy tanuljak, mert ezt magamtól is tudom. köszönöm! :)
2011. okt. 28. 15:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Javítóérettségi van, ahányszor csak szeretnéd, akár tízszer egymás után is. A másodiktól már jó sok pénzért.
2011. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne aggódj, aki végigjárta a 4 évet, azt már átengedik, akkor is ha nem tud semmit :D

egy olyan ismerősöm van csak, akinek nem sikerült. Ehhez már tehetség kell xD

2011. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2011. okt. 31. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Pótérettségin meg már úgyis átengednek mindenkit, aki nem reménytelenül hülye. De a sima érettségin is igyekeznek átlökdösni mindenkit ,akit lehet. A bűvös "nem tudom" kifejezéssel lehet csak elérni sztem, ha tök mindegy mit, de mondasz, meg figyelsz a kérdésekre nem lehet baj. Még ha nem is jót mondasz akkor is igyekeznek rávezetni, meg sokszor próbálkoznak mentőkérdésekkel, úgy feltéve a kérdést, hogy már a válasz is benne van, csak el kell ismételni vagy valami primitív kérdést feltesznek, hogy mondjál már valamit, amire adhatnak egy kettest.


Mikor én érettségiztem az egész iskolából összesen talán 4 ember bukott meg, volt olyan osztálytársam, aki szinte mindenből póttételt húzott mondta is az elnök ,hogy ha a ki húzta a legtöbb tételt kategóriában is adnának díjat ő lenne a győztes, de neki meglett. Én a parásabbak közé tartoztam ezért két hetet is eltöltöttem tanulással az érettségire. De volt ,aki alig pár napot szánt rá és neki is meglett.

2012. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De matekból meg csak írásbeli van - abból azért meg

lehet bukni

2017. ápr. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Matekból is van szóbeli ha az írásbelin megbuktál szóbelizni kell.


De amúgy matekból sem egyszerű megbukni középszinten. mindig van nagyon primitív feladat, amit egy alsós is meg tudna oldani és ha azt megcsinálod már majdnem megvan a kettes.

2017. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!