Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El lehet vegezni egy egyetemet...

El lehet vegezni egy egyetemet csuszas nelkul?

Figyelt kérdés
Nekem pont 12 felevem van es ha egyet is csuszok mar nem lesz allami tamogatasom, fizetni pedig nem tudom. Szorgalmas vagyok es nagyon erdekel a szakom, de megijesztettek, hogy csuszas nelkul lehetetlen kijarni egy egyetemet. Ez tenyleg igy van? Mindenki bukik ugy, hogy mar az uv sem segit es ujra fel kell venni ami miatt elmegy egy eve? Vagy ez csak remisztgetes? (szeptemberben kezdek)
2011. jún. 17. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, el lehet végezni.
2011. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki szorgalmas és érti és szereti is azt amit tanul, annak menni fog szerintem csúszás nélkül! :)
2011. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sikerült csúszás nélkül elvégezni.Egyébként attól is függ, milyen szakról van szó?
2011. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom orvosiról van szó, mert csak az 12 féléves...

Viszont orvosin 14 félévet támogatnak, szóval te is csúszhatsz egy évet.

De miért ne lehetne csúszás nélkül kijárni? Hát tanulni kell ...

2011. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mérnöki szakot is el lehet végezni csúszás nélkül, akkor mást miért ne lehetne? :)
2011. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 11:55! Nem csak az orvosi 12 féléves,hanem számos szak alap és mesterképzése együtt is lehet 12 félév (pl. dietetikus alapképzés 8 félév+táplálkozástudományi mesterképzés 4 félév).


Kérdező: szerintem is kellő elhivatottság és szorgalom mellett meg lehet csinálni 12 félév alatt, bármilyen szakról legyen is szó.

2011. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Persze, hogy el lehet, a többség így csinálja. Bemegy, tanul, kijön. Aztán akinek nem sikerül, mert nem tanul, az mindig hangosabb, és szidja a rendszert meg tanárokat, és ijesztgeti az embereket. Na a huhogókra hallgass, hanem azokra, akiknek sikerült, ugyanis azok többet tudnak a tanulásról. Csak keresd a megfelelő emberek társaságát. :-)
2011. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Nem orvosi, hanem alap, plusz mester, de a mester altalanos orvosin lesz es evente 5 embert vesznek fel, tehat nem a legkonnyebb. Bizom benne, hogy sikerul...csuszas nelkul.
2011. jún. 17. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen szak. én matekos vagyok (szerintem azt bőven lehet a nehezek közé sorolni) és még nem csúsztam. UV-re is mindössze egyszer kellett mennem, geometriából.
2011. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!