Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Német szóbelizni fogok holnapu...

Német szóbelizni fogok holnapután. Nagyon félek hogy mi lesz, ugy érzem semmit nem tudok?!?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nyugi én is túlestem rajta 3 éve :) Akkor ott hirtelen csak úgy dől belőled a szöveg majd... (Én nem voltam a legjobb tanuló).
2011. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én se vagyok mintapéldánya a legjobbaknak. nem is szeretnék az lenni. én rajzolással zenéléssel meg fotóimmal szeretnék kitűnni nem azzal hogy hűű de okos...-.- németet meg utálom.
2011. jún. 21. 14:14
 3/11 A kérdező kommentje:
elmondanád nekem légyszíves hogy hogyan is zajlik az egész ?
2011. jún. 21. 14:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia, én egy másik vagyok ,de pénteken érettségiztem, többek között németből :) EZ EGY VICC!!! Hidd el, az én német tudásom egyenlő a nullával, semmi nem tudok, utálom a nyelvet. Bemegyek érettségizni, na mondom lesz , ami lesz, nem tudok semmit. Nem volt bemelegítő beszélgetés, rögtön a lovak közé csaptunk. Először is volt egy szituációs feladat, a lapon még segítőkérdések is voltak, nagyjából azokat mondtam el, illetve a tanár beszélt 90 %-ban, én csak annyit reagáltam rá, hogy ja,nein, noch nicht. Aztán egy kifejtendő feladat. Ott 2 vagy 3 közül kell választani, hogy miről szeretnél beszélni, szintén vannak segítő kérdések. Na most azokra is nagyjából úgy válaszolsz, mint az első feladatban, aztán a tanár feltesz 2-3 olyan kérdést, hogy a fejedet fogod, annyira poén. Pl az enyém az volt, hogy mi volt a legszebb hely, ahol voltam. Erre mondtam, hogy Barcelona, mert annyira szép. És kész, vége. Kb 2 pontot ha veszítettem. Ne aggódj miatta, tényleg nem érdemes!
2011. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
semmit nem tanultam rá. megvannak a tételek de nincs erőm nekiállni. már nem érdemes. -.-
2011. jún. 21. 17:01
 6/11 A kérdező kommentje:
tehát semmi okom sincs aggodalomra, a kérdésekre válaszolok, nem őő.zök és magyarul nem szólalok meg, akkor van esélyem ??
2011. jún. 21. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy van :) hidd el (második válaszoló vagyok) bárki átmegy rajta. Nekem még tételsorom sem volt, nem isis tudom már miért mentem német érettségire, úgyis majd folyamatosan tudsz majd beszélni, ilyenkor az ember kényszerhelyzetben van :)
2011. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is pont így éreztem, mégis ötös lett az érettségim. :-)
2011. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a vicc hogy nyelvi speckós vagy 0tól -.-" mádörfákkör.....

szurkoljatok hogy sikerüljön kihúzni a könnyűt :D

2011. jún. 22. 09:51
 10/11 anonim válasza:
legelső vok, én kéttanba jártam, de hasonló a tiedhez sztem. Ami órán rámragadt abból le lehetett érettségizni. Amúgy már nem emlékszem mi volt a témám. De jól mondtad. Beszélj ne őőz és magyarul soha ne szólalj meg! Akkor átmész.
2011. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!