Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden gólyatábor tábor...

Minden gólyatábor tábor jellegű, sátorozással és nomád körülményekkel?

Figyelt kérdés

Esetleg koliban vagy szálláshelyeken vagyunk? Szeptemberben lesz az első egyetemi gólyatáborom és kíváncsi lennék.

Tapasztalatot is szeretném, ha írnátok, hogy mire kell figyelni stb.

Köszönöm!


2011. jún. 25. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akiket ismerek, mindenhol koleszban vagy ifjúsági szállóban volt... sátorozósról még nem is hallottam, persze ez nem jelenti azt, hogy nincs is.

Figyelni igazán semmire nem kell... Arra hogy jól érezd magad, tartsd a határt, mert itatni azt baromira szeretnek a szervezők, de hánytatni annál kevésbé. :) Illetve nagyon vigyázz az értékeidre, mert az ember felfokozott hangulatban kicsit szétszórtabb, mindig figyelj arra, hogy éppen mit hol hagytál!

2011. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában szállásokon vannak a táborok.

Melyik egyetemre-karra jelentkeztél? Nézd meg hol rendezték az eddigieket.

2011. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sulifüggő, én ELTE IK-s gólyatáborban voltam tavaly, sőt, idén is ott leszek szervezőként, nálunk 30 személyes katonai sátrak vannak, de azt hozzá kell tenni, hogy szerintem a mi gólyatáborunk a legnomádabb. Másik részről megjegyzem, hogy a gólyatábor célja egy jó csapat összekovácsolása és szerintem ez sokkal könnyebben megy nomád körülmények között.
2011. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2 egyetemi gólyatáborban voltam, a BME-s Bodajkon volt, ott nagy "istállók" vannak, benne kb 10fős szobák emeletes ágyakkal, wc-fürdő külön épület.

Az Eltés a Balatonnál volt, ott kis faházak voltak 4 ágyas szobákkal, fürdő itt is külön kis ház.

2011. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NYME-TTMK
2011. jún. 25. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!