Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hany eves kortol lehet jelentk...

Hany eves kortol lehet jelentkezni a francia legioba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 07:08
 1/8 anonim válasza:

Felejtsd el, Kick-box eddzőm volt. Nem egy leányálom. De veszettül jól fizetnek.


You must be successive contracts are for six months (for minors under 18, parental consent is required on a form available in French Gendarmeries or Embassies outside France)


vagyis elvileg 18 alatt is lehet szülői engedéllyel.


[link]

Itt találsz meg minden infót

2011. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom... tudom hogy nem 1 leany alom de meg eri :D es ahhoz uge nem kell semmi hogy fel vegyenek iskola meg ilyenek
2011. jún. 28. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell iskola.. Viszont elárulom, sokkal nehezebb oda bekerülni, mint Magyarországon pl Corvinusra, ahová 440+ pont kell a 480-ból.

Nem vesznek ám fel minden jöttmentet, iszonyú nagy tévedés. Rengetegen jelentkeznek, de a rostán jó, ha 5%-uk átmegy. Felejtsd el!

2011. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Longevity válasza:
Én lebeszélnélek arról, hogy oda menj.(Tudom nem a kérdésedre válaszolok, ezért ne haragudj érte.) Miért akarsz meghalni ? Lehet, ha nagyon jó vagy, akkor hosszabb ideig ott tudnál lenni, de téged is megölhetnek ? Kell ez neked ? Szerintem jobb élni. Még ha ott jól is fizetnek azért, hogy ölj és feláldozd magad, szerintem sokkal jobb lenne ha itthon maradnál. Azt nem mondom, hogy mivel foglalkozz...csak ne ölj meg senkit, főképpen magadat NE !
2011. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem baj es koszonom de en nem felek fel aldozni magam
2011. júl. 3. 06:47
 6/8 anonim válasza:
nem felsz felaldozni magad a franciaknak...?
2011. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 glaslo1 ***** válasza:
Ha rendelkezel min Bruce Lee adottságaival van 10% esélyed!
2011. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ez mind hüjeség.../szerinted szerintetek/ azok nem emberek akik kint vanak a légióba...öket is felveték valahogy semmi nem lehetetlen!!! ha egéségüleg nincs semi bajod.. ak tuti h felvesznek mert az erölétire fel tuc készülni akkárhogy is van nem ojan nehéz csak az lessz a legnehezebb ha bekerülsz az elsö 5 6 honap a kiképzés...ott meg szopatnak mint álat és fraciát is kel tanulnod elég keményen.

és soha nemogyál NEM et mert azt nagyon nem szeretik. de sok sikert tuti be kerülsz

ha nagyon akkarod

2012. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!