Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin hogyan vannak a nyári...

Orvosin hogyan vannak a nyári gyakorlatok és mekkora időtartamú a nyári szünet?

Figyelt kérdés
Év közben, tudom rengeteget kell tanulni, de mégis egy jó időbeosztással mennyi szabadidőre számítsak? Utazni mennyire fogok tudni nyáron, erre mennyi időm lesz? Télen gondolom esélytelen? Jövőre fogok vidékre járni (30 ponttal van több pontom mint a tavalyi ponthatár) az álmom hogy orvos legyek, nem panaszkodom, ugyanakkor nagyon fontosnak tartom és szeretem az idegen nyelvek tanulását és az utazást.
2011. jún. 29. 19:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát az elsős nyári ápolási gyakorlat úgy van,hogy te döntöd el milyen kórházi osztályra szeretnél menni.Nem lehet gyerekosztályokra.pszichiátriára,meg fertőzőre azt hiszem:)Pécsen 90 óra az ápolás.Hivatalosan minden nap 6 óra három hétig.De ha szerencséd van,akkor megengedik a kórházban,hogy többet dolgozz egy nap,így hamarabb végezz:)Előző voltam.
2011. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!