Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem volt furcsa középiskolában?

Nem volt furcsa középiskolában?

Figyelt kérdés
tollal írni mindent.nem idegesített hogy nem tudod kijavítani?
2011. júl. 2. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Eleinte biztos furcsa volt, de nem hagyott mély nyomot bennem, szóval nem okozott nagy törést az életemben:)

Most inkább már az a furcsa, hogy megint ceruzával írunk, mert "az építész nem ír tollal!".

De nekem aztán mindegy, felőlem zsírkrétával is kérhetik.

2011. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lassanként hozzászoktam ahhoz, hogy egyes tárgyakat tollal írok. Utána meg leszoktam róla, és ma már újra ceruzával írok, kivéve a zh-kat és a vizsgán felkészülés közben írottakat.
2011. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Többnyire ceruzával írtam: pl matek (órán is, dogát is), ill. csak magyar órán írtam tollal, ott se mindig, még a kémia dogát is többnyire ceruzával írtam.
2011. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem volt furcsa, viszont én most érettségi után voltam egy évig szakképzésen, 13.osztályban, és elég sok mindent ceruzával írtam.
2011. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nállunk már általános suli 5.ta tollal kell írni.Nekem már ceruzával írni fura!:S
2011. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!