Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni egyetem töri szakán...

Debreceni egyetem töri szakán milyen az élet?

Figyelt kérdés
most úgy tûnik, hogy a debreceni töri szakra megyek. debrecentöl 50 km-re lakom szóval nem bejárós leszek. szerintetek mi lenne a legjobb nekem: koli ( kossuth, campus) vagy közös albérlet valakikkel? én egy eléggé magamnak való, csendes, nem bulizós srác vagyok, szóval ehhez mérten kellene döntenem. gimibe debrecenbe jártam, de akik bejárósok vagy kolisok voltak, azok inkább pestre mennek, úgyhogy velük sem tudok közös koliszobát vagy albérletet. mi lenne szerintetek a legjobb? és amúgy a töri szak milyen? nehéz? sok a jófej, vagy mint magamfajta? köszi a válaszokat!
2011. júl. 3. 15:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!